SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - TREC - MASA by emenems & mr_acid - podsumowanie str 35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 VI 2008 r. Środa Plecy+triceps+brzuch

Na trening udałem się dopiero wieczorem...Po pracy jadłem i troszkę drzemałem. Na dwie godziny przed treningiem zjadłem 200g kury+150g kaszy gryczanej+sałatka z pomidorów
przed wyjściem z domu wydoiłem porcję Isolite o smaku jabłka z cynamonem! Pychota!!! Idealna rozpuszczalność, smak kozak - niebo w gębie! Bardzo smaczna odskocznia od czekolad O klasę wyżej od Nectarów - imo, bo nie pieni się w ogóle i lepszy smak (porównując smaki jabłkowe )
Już się szykuję na dużą puszkę arbuza - z tego co pisał Kastorius na b-f , to smak bajka!

Przed treningiem NitroE i ogień! (dosłownie)
Po wiośle czułem już ogromną opuchliznę pleców! To mnie podnieciło i reszta treningu przebiegła z uśmiechem na twarzy i w za***iście szybkim tempie!


Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku: 12 10 8 6 z odpowiednią progresją sztabek
Wiosło nachwytem: 60kgx12, 70kgx10,70kgx10,90x6, 100kgx4
Przyciąganie linki wyciągu dolnego do brzucha: 12 10 8 6 i odpowiednia progresja sztabek
MC: w dalszym ciągu machałem sobie rekreacyjnie (tak żeby faktycznie spompować dół pleców i przypomnieć sobie ruch) - kończyłem na 110kg 6 razy (ale z tego co czułem - zapas był)


Wycisk wąsko (gryf prosty): 60kgx12,70kgx10,70kgx10,85kgx4
Francuz leżąc do czoła: 30kgx12,30kgx12,35kgx12
Prostowanie ramion na wyciągu: 12 12 12 (+progresja ciężaru)


Brzuch: tylko na maszynie 5 serii po 20 powtórzeń, gdyż zamykano siłkę!

Trening udany! Jak wspomniał mr_acid - tak i u mnie - NitroE weszło na konkretne obroty Więc teraz będzie szał!
Po treningu, to co przed treningiem.
Chciałem wkleić jakieś foty (m.in. z przedwczorajszego grilla), ale niestety dopadły mnie problemy techniczne. Ale myślę, że jutro o coś się postaram
Dziś beztreningowy...Siedzę w pracy i myślę o zagospodarowaniu jakoś popołudnia Może zakupy, może kino, napewno wpadnie spacer z moją!
Tak czy siak, będziecie wiedzieć jutro co robiłem


Zmieniony przez - emenems w dniu 2008-06-05 10:07:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
no masz szczęście że dałeś wypiskę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
filmiki jakies rzuccie i bedzie good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja trenuję na zaiste hardkorowej siłce (klimat podobny do siłki, gdzie trenuje don pawson i banan) i powiem tak...jak zacznę latać z telefonem i się pstrykać tam przy wszystkich, to...
ale nie wykluczam, że jeśli będę miał warunki, to coś zmajstruję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
to ja tez cos ddoam od siebie , emenems fajne wypsiki test prowadzony tak jak powinien
natomiast acid mam wrazenie ze robisz wsyztsko na odwal sie , te wypisy hmmmm dla mnie osobiscie kiepsko to wyglada

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
kris141-- możesz rozwinąć swoja wypowiedz ?? bo nie wiem o co Ci chodzi

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kris141 - dzięki staram się, foto-relacji będzie więcej

a co kręcenia filmików...z treningu, to tak jak mówiłem wcześniej, trenuję na specyficznej, najstarszej w Krakowie siłowni...
Don Pawson dobrze to ujął w swoim teście na b-f, kiedy też parli o filmy. Pozwolę sobie zacytować: "[...]mam robić na silni? chyba żartujesz, daj spokój. Nawet gdybym miał na to ochotę, a nie mam, to i tak bym tego nie uczynił z uwagi na specyfikę meijsca, w którym trenuję. Tam się takich rzeczy nie robi, a przynajmniej w moim osobuistym odczuciu nie powinno się robić. To jest fajna, charakterna siłownia a nie jakaś rewia mody czy spęd lanserów. Także temat filmików proponuję zamknąć. Ciach bajera.[...]"

myślę podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
trudno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
mr_acid a porownaj sobei chociazby ostatnie wypisy Twoje oraz ememensa?? nadal nie widzisz roznicy??
ememens bez przesady ja nie widze nic lanserskiego w robieniu zdjec na silce , zawsze mozna przeciez powiedziec ze nei robisz tego dla siebie tylko dla glodnego ludu z forum

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-06-05 11:55:00

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slayerek01 - nie smuć się na bank coś wpadnie, ale nie wiem jeszcze kiedy

kris141 - musiałbyś wpaść na tę siłkę klimat mi pasuje i nawet powiem więcej...nie musiałem się tam adaptować!
Wpadałem na treningi na inne krakowskie siłki i to nie było to
ale tak jak mówię - jakieś filmy też wpadną! Dla ludu właśnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna spozywac alkohol??

Następny temat

Cell pump+Białko Ostrovia+TCM ile brać?

WHEY premium