SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - FITMAX! (Masuj Z Choodym góra-forte) pods.str.52

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
No efekty są bardzo ładne,waga 7,4 kg no nieźle i 3cm w łapce też ładnie się prezentuje.W budowie dużo zmian,widać po klacie szczególnie.Test prowadzony na 6(tyle marchwi zjadłeś, że hoho)Także gratuluje napewno udanego cylku.
PS. Też zastanawiam się nad Cp, ale to dopiero w granicach czerwca choć wacham się nad xPandem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38697
Dobrze prowadzony test, efekty konkretne 3cm w obwodzie ramienia, 7 w klatce
Progres sylwetki jest, trenuj z takim podejściem jak przez ostatnie 2 miesiące i będzie progres jak nic!!

gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Ladna zmiana. Wlasnie takie osoby (o ile sa wiarygodne)powinny dostawac suple do testu zeby od poczatku zrozumiec czym jest dieta ze mozna cos osiagnac na suplach a nawet bez nich. Moze wtedy chociaz kilka osob by sie przekonalo ze nie trzeba zaczynac od metki zeby byly wyniki(np taki ja)
Test prowadzony elegancko widoczna duza zmiana lecz powinienes dalej sie masowac.
Teraz z czystym sumieniem moge dac SOG'a
Nie wszedl

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2007-03-11 12:51:25

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644


A to wczorajsza nagroda heeh.2 miesiace 3mania scislej diety bez jakis specjalnych, odstepstw, raz sie zdarzylo wyjscie na pizze raz urodziny gdzie najadlem sie cist.A wczorajsza piiza smakowala mega Groobo ha

Witam
Ehh wczoraj kombinowalem z programem i proboalem sciagnac jakis zeby modz zrobic fotki sprzec i Po,ale nie udalo mi sie to:( Moze w ostatecznosci gdy nie uda mis ie tego zrobic po prostu zrobie zdjecia pod soba przed/po)...


B.J-Jem Jem!Cwizce , cziwcze hehe.!Mysle ze bez odpowiednich supli 7kg na samej diecie bym nie doszedl aczkolwiek tez moglby byc dobrze Pozdrawiam Cie.





Kamiru-Dzieki bardzio za dobre slowa, i za to ze wpadales!Obaj wiemy jak to jest w SW spora aktywniosc, ciezkie treningi i uzaleznia jak narkotyk Nastpenym razem moze zrezygnuje na ten zcas z SW aby jeszce nasilic wyniki.Tobie zyzce powodzenia w dalszym budowaniu dobrej jakos miecha, jak i dobrego powrotu do Sw. PzDr..!!



Eclipse-Jem, jem, bilans dochodizl do +1000kcl dziennie a to nie malo. Taka genetyka, ale mysle z ei tak nie jest najgorzej, fotki tego tak nie odzwierciedlaja w 100%, nie awilem sie ze swiatlem itp, jak juz pisalem, ale wiem ze nadal jest dosyc chudo i zdjae sobie z tego sprawe.! Pozdrawiam.




ramboszcza-Dzieki!Czekam rowniez na twoje podusmowanie, jak pisalem zdjecia mzoe nie wyszly najlepiej, ale robione na spontanie bez pau prob i szukania dobrego swiatla.Sprobuje zrobic porownanie mzoe wtedy bedzie to lepiej wygladalo! Pzdr.


Adrian1310-Dzieki!Dziekiz e zcasami wpadales i komentowales, Pzdr dla Ciebie.

Pitt Bull-No Pitt, kurde gdybys wpadl predzej i dal mi rade z tym chwytem! niebo lepiej mis ie robi, a chwyt tak nie puszczal..Tobie rozniez zycze powodzenia i nawet 4cm w lapie hehehe.Wpadne na epwno na twoje podusmowanie, i bede zagladal na berzaco.



k3v-Dzieki Ci!Tez fajnie ze wpadales i komentowales, mzoe sie keidys odwazysz na jakis test, chetnie rozniez bym zagladal. Na twoim miejscu nie szukal bym najlepszych supli typu XP, a na jpierw skupil sie na zcyms nieco slabszym jak mwoisz na CP+dobra dieta i tez moze ladnie pojsc , a pozneij zdecydowal bym sie na XP! Pozdrawiam.


Chaczyk-Dzieki!U Ciebie rowzniez wyniki Bdb. Moze w pzryszlosci rownziez dojde do tak masywnej budowy Plusze Rulezz haa PzdR.

serekkox-HeHPowiem ze ze miwszkam na osiedlu gdzie co 2-ga osoba koksuje, i wygaldaja jedni lepiej drudzy gorzej, ale smieje sie pzrewaznie z 50% tych osob, mzoe sila im ladnie pojdzie w gore, ale wygladem nie miazdza a sobie zdrowie zajezdzaja..I sie dziwa ze zjedli 100mety a przytyli 3kg. No c Ciebi pewno duzy Chlop, i kazdy co chwile pyta jaki cykl, co bieresz itp...... PZdR.




Dzieki za pozytywne opinie, wiem ze nadal jest dosyc chudo a konkretniej, nwet mnie to denerwuj ze jestem ciagle 'suchy' no ale coz taka genetyka,nie wime czy pwinnienem sie cieszyc czy nie ale wiem ze bede dazyl ciagle probowal lapac wage zeby bylo coraz lepiej

Zapewne rowniez lepiej by bylo gdybym odstawil SW, i skupil sie tlyko na silowni, trening 4xTyg, mnejsza aktywnosc, no ale SW to moja psja, i trudno abym z niej zrezygnowal.Moze nastepnym arzem keidy trafilby sie jakis test, odstawil bym treningi SW, a skupil sie MAX na silowni



Marchew Rulezz


PzDr. For All





Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-11 13:17:34

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1839
No wielkie gratulacje :) Szkoda jednak, że nie pobawiłeś się troche z tymi fotkami; > Tzn, nie próbowałeś róznych ujęć, zmiany oświetlenia itd, ponieważ w rl prezentujesz się znacznie korzystniej niż na fotach No i ogromny plus, za tak starannie prowadzony test Jeden z bardziej profesjonalnych jakie widziałem Pozdrawiam, no i czekamy na kolejne testy

"Idź wypożycz se film jeśli koniecznie pragniesz krwi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Poprawa jest - nawet ja to widzę, jak rzadko kiedy!

Do testu nie zaglądałam często ze względu na brak czasu, ale gratuluję wyników!
SOG.

Zmieniony przez - agtk w dniu 2007-03-11 14:12:01

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Pierwsze zdjęcie zdecydowanie najlepiej ukazuje różnicę.
Bardzo dobry postęp na wadze i w wymiarach. Tego się spodziewałem, patrząc na to, od czego zaczynałeś. Olbrzymie ilości kcal w połączeniu z kreatyną zrobiły swoje. Teraz dowal kcal i jedź dalej. Podczas regeneracji nie strać tego, co wypracowałeś przez ten okres!

Postępy siłowe również bardzo ładne. Oby tak dalej.
Gratuluję.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ładnie
test prowadzony bardzo dobrze
dobre foty żarcia
wszystko poszło do przodu
graty i SOG

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Ja soga juz dawałem wcześniej teraz tylko duchowy

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068


przed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand+cell pump

Następny temat

NO booster

WHEY premium