SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - FITMAX! (Masuj Z Choodym góra-forte) pods.str.52

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
obawiamsię procesu denaturyzacji...


ale nie wiem, czy zasadnie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Huuuu Witam wszystkich ponownie!
Siedze a wlasciwie leze padniety po treningu juz ponad 1h, po obiadku potreningowym i zdycham normlanie Nie czuje sie najlepiej..Ale tzra dac rade!! hyh.Czuje ogromne cisnienie w bani i zmeczenie jak nigdy.

Duster-Az poszedlem sprawdzic.Firma 'opti'
moc 700W 230V~ 50Hz. Made in PRC.
Stara dosyc gofrownica,o'chyba' nie wielkiej mocy, gdyz do tych drozszych(tefal czy cus) nie nalezy.
Pzdr.

Saib-Kawke sobie przed treningie strzelilem mocna dosyc.No fakt nowy Xp-E ma spora zawartosc kofy, ale wolalem sie upewnic.

Jezeli nie masz gofrownicy sproboj w czym innym.Na koncu tematu napisze jak mzona pokombinowac.




cienki-Dzieki!Wchodzi fajnie i w smaku tez pyszota hyyy.






junior26-Mam zwalony net, i cieszse sie jak tylko wiadomosci dochodza i moge edytowac..A trwa to troche.Nastepnym razem bede uwazal.Fajnie ze sledzisz.
Pozdrawiam.


Chaczyk-Wyglada, fajnie wchodzi i mi smakuje.na dole napissze jak mozesz pokominowac jak nie amsz gofrownicy.

serekkox-Sproboj sproboj, ale nie zapomnij dodac szcypty proszku do pieczenia lub sody(dzis dawalem sode i ladnie spulchnialy) zeby spulchnialy i odeszly od gofrownicy.Oliwa kapke tez daj zeby odchodizly bez problemu.

Kamiru-J.W na dole napsize jak mzona pokombinowac


Mani3k-Szcezre, jak nie mam czasu tez tak robie, ale uwierz po dluzszym czasie monotmonne jedzenie bez smakowe nudzi sie, i masz dosc, dlatego trza urozmaicac.Teraz mam wolne(ferie) dlatego mam wiecej zcasu na fantazjowanie.

Piter-


fukinhot-Uzylem odzywki FITMAXA taka jaka mam w tescie..Whey Protein 81+ smak truskawka.Wiec ona troche smaku placka tez nadala.Mysle ze nic sie nie powinno dziac, z odzywka po zwikszeniu temperatury a mzoe ona troche spulchnic jeszce gofry.



Greku 806-Jak mowisz mysle ze nic sie dziac nie powinno, nie wybuchlo mi wiec jest ok


Poeiwme wam ze gofry/placki sluzyly i pewnie sluza do dzis'pewnemu' kulturyscie, gdy tylko poznal przepis

Jezlei nie posiada ktos gofrownicy jak koledzy wyzej, mozecie sprobowac(ja robilem rowniez w piecyku ktory posiadam i rowniez wychodi, i jest bardziej chrupiace)w piekarniku,wlac calosc na blache lub porobic'male'placki.NIe probowalem w piekarniku ale w moim piecyku wychodzi chrupiacy placek.
Jezlei bedzecie robic nie zapomnijcie dodac szcypty sody/proszku do pieczenia.Ja dzis zle napisalem. bo napisalem ze dalem proszek do pieczenia a dalem szcypte sody aby spulchnic.Wiec dajcie lepiej szczypte sody.No i kapka oliwy tez byla by wskazana zeby ladnie odeszly od spodu.


Jestem wykonczony, ide sie niedlugo polozyc.W diecie mam od 3 dni ok 2300-2400kcl.Wychodzi mi codzinnie zbyt duza ilosc bialka ale mysle ze jest Ok bo licze rowiez zwierzece..Zamiast 110 wychodzi mi 130,chyba OK jest co??

Wegli wychodzi mi ok 300( z blonnikiem 330) a wiec 6gr na kg masy.
Tluszcu ok 70 a wiec 1.4gr na kg masy.
No a bialka 130...A powinno 110.A wiec 2.2 gr na kg masy.
Zmieniac cos czy zostac przy tym?Bialko moge przekraczac o te 20gr przy wliczaniu roslinnego?


Na wszelki wypadek jezlei dzis juz nie wejde

DoBrAnOc WsZyStKiM!!!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Białkiem się nie przejmuj. Lepiej za dużo, niż za mało!
Kontroluj wagę i dorzucaj węgli w śniadaniu i okołotreningowych i ew. tłuszczu w pozostałych!

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
BrY

Kurde jestem kompletnie nie wyspany..!Nie mglem dzis w nocy zasnac..Mimo ze czulem sie strasznie zmeczony..Wczoraj mialem prawie 11h snu a dzis zaledwie 6-7;/Mam czesto takie problemu..I czasmai mnie to doprowadza do szalu..!

Dzis wolny dzine od treningow..Zakwasy mam prawie wszedzie a najbardziej booli mnie kregoslup i plecy


Saib-Ok, bede tak robilChyba dorzuce jeszce kalori z tluszcu.


Jade teraz na basen, ale nie bede duzo plywal zeby nie stracic duzo energi!hyH Posieze sobie w jakuzzi i sie zrelaxuje..Bo przyda mi sie to bardzo

U mnie na zewnatrz pelno niegu heeeeeeh, a wiec pozdrawiam w ten sniezny poranek
SieeX



Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-01-25 11:40:04

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2008
Siemasz Gora.. musze przyznac ze ciekawie prowadzisz test duze zaangazowanie..pewnie po zakonczeniu testu bedzie widac spore postepy..pzdr

..Dążenie do perfekcji..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj jeszcze jakis przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644


4posilek Jajecznica+razowiec
Moze nie wyglada apetycznie, ale kazdy chyba wie jak smakuje dobrze zrobiona jajecznica

Dzis bylem na basenie i gardlo co smnie bolec zazcyna
Prawie cala godzine, w jacuzzi przesiedzialem, ale warto bylo


A teraz jade na kregle..A cooo tam, mam wolne


Szycha-Dzieki bardzoCiesze sie ze sie podoba.

cienki-A na co bys chcial???


LecEeEe

PzDr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na basenie lepiej se poplywac, chociaz w jakuzzi tez fajnie

A w kregle tez bym sobie popykal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
EhHh kolejny dzien wstaje z lozka nie wyspany..:( Juz po sniadanku i przechadzce z psem.BrRRr ale zimno Teraz sie dopiero zazcyna odczuwac ta zime

Na sniadanko dzis po porcji KA ryz+mus jablkowy+jajka.A na silce czekaja mnie barki+nogi

Zwodny-Witam HeH no torche sobie poplywalem, ale wolalem za duzo nie plywac tylko posiediec sobie w jacuzzi ReLax 100%..



Po za silka w planach na dzis wyjscie od kina



Pozdrawiam.

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-01-26 10:58:57

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
Góra czujesz jakies dzialanie juz supli czy jeszcze oczekujesz ?

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand+cell pump

Następny temat

NO booster

WHEY premium