SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - FITMAX! (Masuj Z Choodym góra-forte) pods.str.52

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
btw ciekawe czemu w dziale odzywianie wiekszosc znawcow tam to same chudzielce Nikt nie cwiczy ?? Joke
cos czuje ze po tym tescie sporo Ci kilo przybedzie
pzdr

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
BrY

Kurde aparat mam zepsuty..!I nie moge zdje zadnych porobic, chcialem wczorajszy twarog wrzucic a dzis sniadanko...

W koncu dzis Piatek!Ostatni dzien w szkole i WEEKEND.

Na sicle dzis barki+nogi.No wlansie i tu nasuwa sie pytanie, ostatnio Rafal B. gdy ktos go prosil o pomoc w treningu pisal aby robil najpierw nogi a pozniej barki.Czyli lepiej najpierw zrobic nogi a poznije barki?W sumie taka opcja bardziej by mi pasowala

kolos88- Chudizelcr, chudzielce Nie wszyscy ale paru sie znajdzie

NO co stam przybylo Nie dlugo podsumowanie, wiec zagladaj na bierzaco PzdR.



NO wlansie wczoraj nikt nie odp mi na pytanie Zostac przy standardowych dawkach KA czy moge zwiekszyc?Koncowka mi zostala, ale juz dzis 4 dzine bym jechal na zwiekszonych, ale nie wime czy jest sens, czy standart bedzie ok.?


Dzis 6lekcji wiec jakos dam rade Tylko z ehcyba 2spr;/

Lece do szkoly..


POzDrOoO

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-02 09:23:21

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Jasne ze bede zagladal. Na tobie bedzie dobrze widac zmiany, nie to co na mnie - wielkim endomorfie .

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zwiekszyc mozesz, ale nie wiem szczerze, czy jest sens. Na efektach cyklu sie to nie odbije, ze dodasz na kilka ostatnich dni nawet dwa razy wiecej. Fajnie, ze zbyliza sie posumowanie, daj znac jakbym przypadkiem przeoczyl, bo jestem ciekawy. ;->

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644


Taki fajny zestawik dzis dostalem od FA&Animal, fotka by Kamiru nie obraz sie wiem ze prwa autorskie itp itd Ale aparat cos mi szwankuje i nie moge fotki pstryknac;/ A zestaw mam identyczny
Napewno wyprubuje, ciekaw jestem najbarzdiek Schocka, bralem 2 porcje Xpe i normlanie miazga!Zobaczymy jak tam inne suple i Schok Therapy


Nie dawno wrocilem z treningu, uhhhh coz za pompa!Trening dzis udany w 100%!

Nogi+Barki:

Nogi:
1.Przysiady ze sztanga 12x30kg 10x40kg 8x50kg 8x60kg
2.Prostowanie nóg w siadzie 3x10 kurde nie wime jaki to ciezar bo nie jest napisane ale chyba 6 szcebelek.
3.Uginanie nóg w leżeniu 3x10 j.w szczebelek wyzej.

Łydki:

1..Wspięcia na palce w staniu 4x20 ciezarem 55kg


Barki:

1.Wyciskanie sztangi zza głowy 12x25kg 10x30kg 8x35kg 6x40kg
2.Unoszenie sztangielek bokiem w góre 10x9kg 10x9kg 10x9kg
3.Unoszenie ramion w opadzie ze sztangielkamni 12x9kg 12x9kg 12x9kg
4.Szrugsy 12x60kg 12x60kg 12x60kg



Dzis konkrenit mis ie cwiczylo!Sila na plus, i to bez jakies szarpania ciezarami.. Jestem zadowolny, nie dawno zjadlem potreningowa wszamke, wieczorem ide do znajomego zostalem miejsce wegli na Red Bulla ew.Sok jakis





kolos88-Dzieki.
Faktycznie endomorfik dosyc duzyyyy, ale pewnie sila tez nie mala Redukujesz sie? Pzdr.

kamiru-Spoko..!Powiadomie cie jak bede podsumowanko.
Wlasciwie masz racje..Nie wiem czy cos da te ostatnie dni, ale ciagle odczuwam dzialanie w sumie kto wie czy teraz z sila nie nalepiej!Ale jak jzu zwiekszylem dawke to tak zostawie.

Jeszce raz sorki za fotkke..!:*

Pzdr.


>>>http://video.google.pl/videoplay?docid=4944179110783850955

Acha.......... Tez keidys breka tanczylem hah.



Zaraz sie klade i regeneruje przy filmiku!

Komenty mile widziane.


Pozdro For All



Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-02 20:04:09

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
wlasnie teraz mam regeneracje, a od poniedzialku ruszam z redukcją do konca kwietnia. Gdybym mial jakiegos ciekego spalacza i aparacik to bym sobie testa na SFD zrobil . A tak moze wrzuce kiedys foty przed i po redukcji

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Kurcze ale kozak, tez do mnie maja dojść te próbi, kozacko wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
Dawno nic nie pisałem bo byłem tak zawalony nauką, że czasu starczało mi jedynie na przeglądanie testu No nie mogę się doczekać podsumowania i efektów Będę teraz bacznie sprawdzał czy podsumowanie nadeszło .pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
BRy

No i Sobota..Dzis nie mam treningu na MMA, trenerzy na gali 1 z nich wlaczy. Mam nadzieje ze wygra!Za tydzien w Toruniu u mnie fajna gala bedzie juz nie moge sie doczekac hehh.!

Pozniej sobie machcne, brzuszki i przedramie.A tak to raczej nie bede nic nadzwyczajnego robil, bo tzreba sie ostatni tydzien regenerowac!Zeby efekty byly MaX!



kolos88-Wrzucaj fotki z relacja A jaki spalacz bedziesz mial?Cos na efce?Czy cos bardziej lajtowego?Pzdr.



ramboszcza-Wygaldaja kozacko!Zobaczymy jak nie ktore sie spradza w dzialaniu!Glownie jestem ciekaw Shocka,a tak to pozcuc chyba jedynie jeszce mozna Animal Pumpa Cuts nie ma efki ale chyba pozuc tez mozna,no i tyle storma po 1 saszetce nie da sie raczej nic stwierdzic to samo z innymi.Chcialbym sprawdzic 2 pakiety Flexa, bo ze stawami nie zawsze jest SI, a jak by bol nadszedl czy by sie sprawzilyPzDr.



k3v-WitajEhhh nauka!;/ ja mam to smao..Co chwile jakies sprawdziany itp. WrRR...!! NOm juz zostaly osttanie dni do podsumowania, wiec jak bedziesz na bierazaco na pewno nie ominiesz!Pzdr...!





Edit:Pzed chwila zjadlem 1obiad ryż+jogurt naturalny+ozrechy wloskie+bialko, pycha normlanie!!


Teraz sie obiajm i leze, zrobilem sobie pzrerwe na posilek, i lece dalej ogladac PRSION BREAK.!Ale emocje haa



PozdRoo!



Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-03-03 15:28:16

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
fotek nie wrzuce bo jak mowie nie mam aparatu i nie znam nikogo kto ma i pozyczylby . Za spalacz u mnie bedzie sluzyc ciezki trening, interwaly i dieta

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand+cell pump

Następny temat

NO booster

WHEY premium