SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
ripahza jak tam sprawdza sie orotan?
dobre to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
PODSUMOWANIE REDUKCJI NA VENOMIE !!!


czas trwania : około 45dni

<<<<<<< Wstęp: >>>>>>>>

Redukcja przebiegła zgodnie z planem.. odstępstw w diecie praktycznie nie było.. Treninigi zgodnie z założeniami.. po treningu siłowym hiit... od 2-3 razy w tygodniu... W dni wolne od siłowni treningi boksu.. nieraz nawet do 2godzin.. Tak więc trenowałem dość ciężko.. nieraz nawet przez tydzień nie miałem dnia wolnego od treningu.. wiem ,że to przesada ,ale niestety boks miałem uzależniony od koleżki z którym ćwicze.. pare razy też bylem na basenie ,ale nie katowałem się jakoś strasznie.. bardziej te wyjazdy były nastawione na regeneracje i odpoczynek.

Dieta: Praktycznie ta sama co w cyklu na JW + Restore... z tym ,że obciąłem ilość węgli kosztem białka.. dodałem troche zdrowych tłuszczy.. Węgle jadłem tylko na śniadanie (płatki owsiane) i w okresie około treningowym.. przed i po i przeważnie to były albo płatki owsiane ,albo makaron pełnoziarnisty.

Suple: Kiedy wszedłem na Venoma , byłem już 2tyg. na cyklu na krecie (orotan + cr2).. czyli kreatynka zaczeła się powoli rozkrecać... Podczas tych 45dni poszły niecałe 3 opakowania Olimp BCAA 300 mega caps.. jedno opakowanie Glutaminy 500g to jako antykataboliki. Diete uzupełniałem białkiem Matrixem Olimpa oraz Whey Maxx firmy PVL.. piłem nie więcej jak 2 drinki dziennie na wodzie.. rano po śniadaniu i po treningu.. Carbo i gainerów nie ruszałem w ogóle.. nieraz były jakieś banany po treningu ale to sporadycznie.

Olimp BCAA Mega Caps - myśle ,że swoje zadanie spełniał.. szybsza regenaracja pomimo ciężkich długich i częstych treningów nie oszczędzałem raczej bcaa i dawkowałem tez nieraz przed snem z glutaminą.. rano po przebudzeniu też porcja no i standardowo przed trenigniem siłowym.. po siłowym, a przed hiit'em no i po hiit.

Glutamina Syntrax - starczyła na około 25dni.. na początku czułem ,że działa szybsza regeneracja.. odzyskanie sił po treningu itd.. ale po odstawieniu zauważyłem ,że to zasługa raczej dużych ilości BCAA, po regeneracja nadal była znakomita po odstawieniu gluty. Raczej nie polecam... za drogi interes ,lepiej już kupić więcej BCAA.

Nitrobolon Energizer- miałem małą puszke i brałem porcje tylko przed treningiem.. niestety nie starczyło na cały cykl... natomiast suplement bardzo fajny.. razem z 1caps venom'a + dodatkowym BCAA można było fajnie poćwiczyć.. pompa też dobra.. kiedy to brałem czułem ,że nie brakuje mi nic przed trenigiem wszystko w jednym produkcie

Orotine Man - niestety nie moge tutaj dokładnie określić działania.. ponieważ brałem na raz zbyt dużo supli w dodatku Venom itd... dlatego nie wiem , czy twardośc mięśnia ,ubicie to zasługa tej kretki czy też doskonałego spalacza. Jedno jest pewne pomimo redukcji wagi.. obwody jakoś strasznie nie zmalały ,także siła nie spadła.. a co najlepsze np. pleców nigdy wcześniej nie miałem tak silnych nie wiem czy to jest spowodowane.. Na pewno spróbuje tej kretki solo ,może w okresie zimowym. Jedynie do smaku można sie przyczepić... KWAS

Cr2 Alri - również ciężko określić działanie.. wygodne capsy do łykania zamiast proszku to zaleta.

Venom Hyperdrive 3.0 Alri - lepszego spalacza nie brałem.. już po paru dniach widać postępy.. woda schodzi ładnie.. częstsze sikanie, suchośc w gębie.. itd.. energia na treningach niesamowita.. Hiit po siłowym to po prostu DYNAMIT!!! Na początku znaczy spadek libido.. ale po paru dniach już wszystko w normie.. teraz po odstawieniu straszna zamułka.. boli głowa itd.. mam nadzieje ,ze niedługo przejdzie.. Fat palił się ładnie i stopniowo.. już na początku mówiłem ,że będe uważał na mięcho i nie chce jakieś strasznej redukcji na wariata , bo wiadomo ,ze wtedy spadki.. a tak to 1-1.5kg w tydzien na wadzie leciało.. myślę ,że to dobry znak Reszte odczuć ze spalacza wielokrotnie opisywałem w temacie o Venomie itd.. Jak co to pytac ja ze swojej strony polecam !! oczywiscie wiek powyzej 21lat wskazany !!! nie jest to lajtowy spalacz.. co czuc znacznie.

Wymiary:


przed / po

*waga: 103 / 98
* biceps- 46cm prawy , 46.5cm lewy / 45cm
* pas - 92cm / 87
* talia - 90cm / 86

<<<<<<<<<<< FOTY >>>>>>>>>>>>>













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no rip poprostu super!! dobrze teraz to wyglada, potrzebowalem takiej relacji po redukcji !! wiele mi to wyjasni w decyzji co do venoma!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ładnie jeszcze parę kg przydało by sie zgubić powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Osiągnąłeś już taki poziom, że teraz ciężko będzie coś jeszcze z tym zrobić bez katowania się pod konkretnym kątem, jeśli chodzi o cel ćwiczeń.

Jesteś duży i chyba tak Ci pasuje. Nie wycinaj się już za bardzo, nabieraj teraz suchej masy, siej postrach na ulicach oraz plażach i będzie naprawdę dobrze. Dobrze, że zrobiłeś taką wypiskę. Zmotywuje mnie to dodatkowo przy moim teście

Pozdrawiam

P.S. Polecam CEPAN na rozstępy. Nie wygląda to dobrze, choć znam ludzi, którzy uwielbiają być tak "pocięci"

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-04-29 13:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Ladnie nie jest to jakas mega redukcja ale widac roznice. Rip wrzuc jeszcze jakies foto na luzie? I co planujesz dalej? jakie cele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ooo "pan lotnisko" wrzucil podsumowanie

ladnie zeszlo smalcu choc szczerze ci powiem ze myslalem ze bardziej to podetniesz ale i tak jest bdb

sylwetka marzenie ale kiedys Cie dogonie moja inspiracjo

na plaze wyjsc mozesz

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
http://img255.imageshack.us/img255/4229/aaaaaaaaazs8.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img255.imageshack.us/img255/4229/aaaaaaaaazs8.jpg ">http://img255.imageshack.us/img255/4229/aaaaaaaaazs8.jpg " alt="" />



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
poruchasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
bardzo ladnie
sog polecial

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium