SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
cranco - restore brali własnie w przerwie od kretki, poprawili wyniki siłowe jednak jakiś dużych przyrostów nie odnotowali. Wszystko zalezy od diety.. Na Restore fajnie libido idzie w góre.. lepsza regeneracja i moc treningowa. 3x 1caps dziennie co 6 godzin.

Owna - znajomi mi dają hehe to nie odmawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Rozumiem ,ze z wlasniej woli?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dzieki za odp... wiesz nie chodzi mi o jakies mega przysrotu poproatu zeby utrzymac to co zrobilem teraz i cos tam jeszcze poprawic no i moze miniamnle podorsnac ,poprawic jakos;/ jak myslisz warto dodac white blood jeszcze? no dieta bedzie caly czas masowa z duza nadwyzka kalori.. a bialko tez zwiekszyc?
wiec masa tez powinna skoczyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
No pewnie że skoczy bo jak bedziesz mógl robic na wiekszych ciężarach to zawsze lepiej bedzie szła jak miska będzie

Przy diecie na samej arganinie się da robic mase przynajmniej ja tak robiłem i fajnie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Cześć Ripahza,
Mam małe pytanko odnośnie Restora i Jungle warfare. Jeśli mógłbyś się odnieść:
https://www.sfd.pl/ALRI_-_co_to_właściwie_jest_-t393658.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
wrzuc jakies zdjecie aktualnej formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ok coś tam mogę pokazać... ale jadę dalej.. jeszcze druga połowa redukcji...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
jest b.dobrze
widze dysproporcje (albo zle napiecie) miedzy ramionami, biceps L bardziej wybrzuszony, triceps równiez jakby wiekszy od P

fatu ciagle jeszscze do zrzucenia masz (co widac chociazby wlasnie po ramionach) ale i czasu duzo, lecisz dalej
przy takiej masie jak to wytniesz pożądnie efekt bedzie na pewno kozacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jest dobrze Rip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Banan własnie to najbardziej mnie wkurza obecni, własnie ta prawa ręka..albo źle napinam, albo nie wiem.. chyba jednak w lewej ręce bardziej biceps wystaje... tne dalej, fatu jeszcze mnuuustwo, jednak nie chce jakoś strasznie się wycinać, nie chce przesadzić, koło 100 musze ważyć

BodyLine - dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium