SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
49. Dzień Testu !!! ( trening: brak)




Trening: brak

Dieta: Rano płatki owsiane + 6 białek z jaj na twardo.. makrela z chlebem pełnoziarnistym. Piersi z kurczaka z ziemniakami.. Płatki owsiane + 30g Six Star whey protein , piersi z kurczaka + makaron pełnoziarnisty,ser biały.

Suple: 3caps Jungle + 3caps Restore .. Porcja Mutant Massa 65g + 30g Six Star na wodzie.. Sp80 przed snem.

Inne: Cały czas czekam na białko od Olimpa.. już minęło 21dni.. ale wiem.. ,że mają 21dni roboczych.. więc czekam dalej cierpliwie.. zostało mi jeszcze może z 4porcje Six Star ;/... a potem bida.. czekam na Olimpa

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
50. Dzień Testu ( trening: barki + biceps + nogi )



Trening: Znowu mnie zaczał bark pobolewac ;/ znowu ten sam ból co wczesniej.. nie wiem czy to jest spowodowane.. ale boli mnie od ostatniego treningu pleców.. od poniedziałku.. wydaje mi się ,ze przy sciaganiu drażka zza kark za bardzo go ściągam... barki mi przeszkadzaja.. a ja mimo to ciagne jak najbardziej do dołu.. i tak znowu mam kontuzje.. Myslalem ,ze dzis bedzie mi przeszkadzala wykonac trening barków.. ale na szczescie obyło sie przeszkód i trening wyszedł elegancko.. nawet czasowo był speed.. 2godzinki z lekkim hakiem

Czwartek:

BARKI
-wyciskanie sztangi sprzodu na Smithcie
85kg na 12
95kg na 9
105kg na 5
105kg na 5

-wyciskanie hantli przed sobą siedząc (ciężar jednego hantla)
35kg na 12
35kg na 10
41kg na 5

-unoszenie hantli na przemian przed soba chwyt młotkowy (ciężar jednego hantla)
12kg na 24
14kg na 24
16kg na 20.. 10kg na 5.. 6kg na 5 (dobitka)

- podciąganie sztangi do klatki sztanga prosta.. szeroki chwyt
40g na 12
50kg na 12
55kg na 10

-szrugsy na sztandze
80kg na 15
90kg na 12
90kg na 12


BICEPS:
-uginanie ramion stojąc sztanga prostą szeroki chwyt
47.5kg na 12
52.5kg na 10
52.5kg na 9
57.5kg na 6


-modlitewnik na wąsko
47.5kg na 12
52.5kg na 10
60kg na 6

- hantlami na przemian z supinacją.. na przemian
15kg na 20
15kg na 20
19kg na 16

Nogi:
-przysiady ze sztangą
80kg na 12
90kg na 10
100kg na 10
110kg na 9

-wyciskanie na maszynie (suwnica) (bez ciężaru suwnicy.. same krążki)
280kg na 12
300kg na 12
330kg na 12

-prostowanie nóg siedząc na maszynie jedną nogą ( ilość sztabek)
7sztabek na 12
7sztabek na 12
7sztabek na 12

-łydy
3 serie po 14-15 ruchów.. wspięć ,ze sztangą na karku


Dieta: Rano Płatki owsiane 100g + 6białek z jaj na twardo.. Piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych.. Piersi z kurczka + obsmażane kopytka. Piersi z kurczaka + makaron pełnoziarnisty.. Zapiekana karkówka + makaron pełnoziarnisty. ser biały

Suple: 3caps Jungle + 3caps Restore.. 30g Six Star na wodzie po śniadaniu. Mutant 130g po treningu.

Inne: Waga cały czas do przodu.. jutro musze koniecznie wbić się na interwały po treningu.. dziś odpuściłem, bo wiadomo po nogach nie jest to najlepszy pomysł.. Niby zestaw Alri nie jest na mase.. ale powiem Wam ,ze waga juz od poczatku testu niezle skoczyła.. jak dla mnie to zupełne zaskoczenie.. bo ostatnio nawet mi było cięzko jakis kilogramik złapać.. ale wiadomo ,biore suple.. prowadze test.. to i mobilizacja jest wieksza.. dlatego moze tak dużo jem i trzymam mniej więcej diete.. to dzięki niej kg idą w góre.. na razie jestem zadowolony.. mysle ,ze na kreatynce + spalaczu moze byc naprawde ciekawie

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
Proponuje robic sciaganie wyciagu gornego do klatki , bo do karku tak samo jak z wyciskaniem na barki zza karku ruch jest nienaturalny.

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
rowniez proponuje do klatki

na barki ciezar konkretny

a lydki co? wyobrazam sobie ze zdychales pod koniec treningu juz ale jakis handicap dla nich powinien byc

proponuje:

2 serie wspiec na palce z ciezarem pozniej jedna seria wspiec z ciezarem odkladasz ciezar i zaraz robic wspiecia bez ciezaru na maxa az cie zaczna lydy POLIC!! i na koniec jeszcze jedna podwoja seria tak samo

jak pierwszy raz zrobilem takie cos to mialem rowno tydzien zakwasy na lydkach a przez 2-3 dzien po treningu nie moglem chodzic hehe

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ta i cwiczysz tylko 1 czesc lydki, w dodatku ja palisz, zamiast cwiczyc , gratz.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
to jak mam je ćwiczyć ,żeby rosły... ???

robiłem tylko wspięcia ze sztanga na karku.. tak do 15 powtórzen ,zeby paliło..

albo na takiej maszynie co sie siedzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Gdzies byl taki fajny krotki art na temat lydek , jak zrobic z nich diamenty

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
owna ge wiec wybacz mi mojego posta...


ripahza ty rowniez mi wybacz

a co do olimpa moze dryndnij do nich

"baczny obserwator"

pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-02-22 23:44:36

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ktoś mi tam pisał ,że dostał po 32 dniach wczoraj.. no cóż widocznie tyle teraz trzeba czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Z tego co mi się zdaje dobrze walic łydki do bólu u mnei przynajmniej rosna jak tak robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium