SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
pewnie zrobie 2 podsumowania.. zobacze jak to będzie czy w ogóle będzie sie czymś chwalić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
30. Dzień Testu ( trening: klatka + triceps)


Trening: Klatka + Triceps.. Trening około 1.5godziny.. dorzuciłem do tego 6 serii przedramienia.. Dziś klatka lekka więc.. postawiłem bardziej na technike i czucie ciężaru nić jakieś większe ciężarki... klatka i tak ładnie się spompowała.. a na przodzie barków powychodziły fajne żyłki Zrobiłem francuza siedząc i jak zwykle po tym ćwiczeniu mam straszne zakwasy na tricepsach.. Tylko po tym ćwiczniu mam takie... nie wiem czym to jest spowodowane..

KLATKA:
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej szeroko
100kg na 8
110kg na 6
110kg na 6
115kg na 6
-wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w góre
90kg na 8
100kg na 6
105kg na 6
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej wąsko
90kg na 8
100kg na 6
110kg na 4
-rozpiętki na ławce płaskiej
27kg na 12
27kg na 12
27kg na 12

Triceps:
- Ściaganie liny oburącz na wyciagu
52.5kg na 12
52.5kg na 12
60kg na 10
- Franzuz siedząc
47.5kg na 12
57.5kg na 10
62kg na 8
- prostowanie na wyciągu górnym nachwytem oburącz (ilość sztabek 18wszystkich)
18sztabek na 12
18sz + 10kg na 10
18sz + 10kg na 10... 17sztabek na 5.. 12sztabek na 5


+ 3 serie na przedramie nachwyt
+ 3 serie na przedramie podchwyt


Dieta: Platki Owsiane + 6białek z gotowanych jaj - śniadanie! Makrela + chleb pełnoziarnisty.. Piersi z makaronem pełnoziarnistym przed i po treningu.. Tuńczyk z chlebem pełnoziarnistym. ser biały 200g przed snem.. Kurcze zauważyłem ,że nie jem wcale ryżu.. moze ugotuje ze 2 torebki i wszamam zamiast tego makaronu..

Suple: 6caps Jungle.. Porcja mutant'a + whey fitmaxa 1.5godz. po sniadaniu.. Po treningu znowu porcja Mutant Massa 135g.. Sp80 nie piłem, bo poszedł twaróg.

Inne: Tak jakby półmetek testu.. za 10dni koniec Jungle w podwójnych dawkach.. schodze na 3caps dziennie + 3caps restore.. Ciekawe jak będzie po Restore ,bo z Jungle to jestem MEGA ZADOWOLONY Do roboty nie pojechalem, nie chciało mi sie.. ferie mam w sumie.. wiec trzeba troche odpoczac.



pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
RiP:Ale zapodaj jakies foto qwa

Hades: Tak jeden caps tez dziala dobrze,ale fot nie wstawie poki nie bedzie mi pasowac forma(wiec chyba nigdy ).

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
31. Dzień Testu ( trening: brak)


Trening: brak

Dieta: 100g Płatków Owsianych + 6białek z jaj gotowanych.. Ser biały.. Kebab w bule ehhe .. Piersi z makaronem pełnoziarnistym.. Makrela. Tuńczyk. Wyszło ryby pół na pół z kurczakiem eheh jednak kurczak nie zdominował jak zwykle dnia.. jesem ******lonym miesożercą .. uwielbiam mieso.. nie rozumiem wegetarianów.. weganów itd.. jak można czegoś tak za***istego nei jeść ?!

Suple: 6caps Jungle.. Porcja mutant'a + six star whey po sniadaniu.. SP80 przed snem.

Inne: Dzien nietreningowy.. niepracujący.. leniwiec na maxa.. miałem jechać na karnawał do spodka.. no ale nie wyszło.. już byłem spakowany ,ba już prawie w pociągu siedziałem i plany się pozmieniały - kicha na maxa ;/ nastawiłem się na balet, a przed samym baletem **** strzelił organizacje.. takiego ciśnienia dostałem , że aż mi się odechciało wszelkich baletów i nigdzie nie poszdłem.. z jednej strony to dobrze bo nie zmelanżowałem się nie wydałem kasy.. a z drugiej szkoda mi tej MEGA imprezy ;/


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
OwnaGe - nie dostaniesz zboczeńcu żadnej fotki haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No cos tam widac, jest git ^^

Qrwa ja przed chwila tez sie dowiedzialem ,ze w Pon nie ide na konkret balet bo panna sie zle czuje ;S ***nia...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Rip klata posżła duzo do przodu !!! widac łapy wielkie !!! git jest no gittt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dziękówa coś tam ruszyła hehe.. a na tym planie treningowym co mam to rzeczywiście widze poprawe w klatce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Rip poradz mi jakie bialko jest smakowo/wydajnosciowo dobre, i szybko wchlanialne?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium