SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czasami siadam do stolu i siegam pierwszy po cos to wszyscy w szoku... ale lubie ten okres kiedy mozna zjesc normalnie obiad...


tez lubie, jak bylem na redukcji to wlasnie najbardziej mnie wkurzalo ze wszyscy lecieli z tekstami "a co ci sie stanie jak troche tego zjesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
trzeba sie przyzwyczaic.... bo kulturystyka to nie sport to styl zycia bardziej ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Skodzio u mnie też najbardziej mamuśka do jajek się czepia. Zawsze jak sobie gotuje to jest tekst " i znowu te jajka? Się dziwisz, że tyle syfów masz na twarzy. Tyle tych jajek i tego białka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dziś dzien nie treningowy ale zrobiłem 45min rowerka stacjonarnego, na początku miałem zrobic 30min ale jakoś potem nabrałem ochoty i zrobiłem 45min

aha i w niedziele co mówiłem że nie wiem czy zrobie aero to tez udało się zrobic 45min

micha z dziś:
1.4białka jaj+10g białka+60g owsa+200g borówek+cynamon+pomidor



2.250g wątróbki drobiowej+pomidor, ogórek
AERO
-30g białka
3.udko z kurczaka+60g makaronu durum
4.4jajka+oliwa+pomidor
5.4żółtka jaj+jedno całe jajko+125g twarogu+ogórki
6.125g twarogu+2jajka+oliwa

udko spore bo mam swoje kurczaki uchodowane właśnie teraz już się nadaja do jedzenia wiec mam świeżutkie

Tomku szkoda ze akurat tak wypadło to wesle, jakby było po zawodach to by było co innego

Skodzio dokładnie jest jak napisałes
Z jajkami to wsumie tez miałem na początku największy problem ale teraz juz sie przyzwyczaili, teraz w sumie gorzej z kasa bo troche na to jedzenie idzie...
Tez jak wspomniałeś mi tylko jak narazie siłowania jako hobby i pewno zawodnikami nigdy nie będziemy...
A Tomek to co innego

shitman tez tak miałem, dlatego jak jestem na reduckji wle siedziec w domu NIe no zartuje, ale denerwuje czasem takie "głupie" gadanie

xmejux syfy pewno przez okres dojrzewania a nie ilosc białka;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mojej mamuśce wytłumacz Marian podrzuć linka jeśli masz z tym MDS. Nie bardzo wiem o co chodzi w tej metodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32349
https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html tu masz wyjasnione o co w tym biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
xmejux tak jak napisał Depciak wyjaśnienie znajdziesz w tamtym artykule, a chodzi o to:

Mechaniczne drop sety

Mechaniczny drop set (MDS) polega na wykonaniu trzech ćwiczeń zaraz po sobie tym samym ciężarem, zaczynając od tego, które jest ciężarowo najsłabsze, a kończąc na najsilniejszym. Dobieramy ciężar tak, by w pierwszym, najsłabszym ćwiczeniu, wykonać od 8 do 10 poprawnych technicznie powtórzeń. Potem bez odpoczynku przechodzimy do drugiego ćwiczenia i wykonujemy maksymalną liczbę powtórzeń, następnie w trzecim ćwiczeniu ponownie wykonujemy ich maksymalną liczbę.

Mechaniczne drop sety bazują na tej samej idei co klasyczne drop sety - umożliwiają kontynuowanie ćwiczenia mimo upadku mięśniowego. W obu przypadkach chodzi o wymuszenie zjawiska hipertrofii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nigdy nie mowcie nigdy nie wiadomo jak sie zycioe potoczy wasz progres itd .... pamietajcie ze mao kto zaklada na poczatku ze bedzie startowal w zawodach po prostu robi to dla siebie ale z czasme jak widzi zmiany sylwetki moze i podejscie sie zmienic.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
musze spróbwać tych MDSów. A jak Ty się czujesz po czymś takim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapewne spompowany nieźle :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thomas Scheu + Alexey Lesukov Trainingsvideo

Następny temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

WHEY premium