SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
elegancko prowadzony test przede wszystkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tomku myśle ze determinacji nie zabraknie, i nadal będę trenował na pełnych obrotach, a podczas testu zawsze robiłem cięzkie treningi, teraz powoli zaczynam to odczuwac,troche "obolały" chodze, zakwasy po treningu na siłce publicznej mam do dziś.

adzik walczymy walczymy a do byka jeszcze daleka droga.

ProSatan, xmejux dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiec moze to oznaka ze nie zawsze powinnienes na pelnych obrotach zasuwac ... pamietaj ze to nie zawsze jest najlepsze wyjscie ... czasami trzeba dac sobie troche odpoczac i zmienic taktyke na trening i atak na miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Na pewno. Zasuwając na pełnych obrotach obciążasz nadmiernie CUN, co za tym idzie tracisz motywacje, siłę... Lepiej się starać, ale zachowywać umiar.

We wszystkim trzeba miec umiar ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po redukcji np daje na maxa i jest duzo lepiej
ale jakbym mniej kalori wcinał to nie wyobrazam sobie takiego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czesto to indywidualna sprawa ja najczesciej po redukcji odpoczywam czasami przerwa ale to troche inaczej moze jak kilka startow jest i redukcja nie jest czasami przyjemna tylko dluga i wykanczajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
MARIAN 17 myślę że jesteś już na tyle doświadczony w tym ''sporcie'' że sam dobrze wiesz jak dowalić żeby było git :).A co do intensywności treningu to można się sprzeczać czy na pewno ''dawanie z siebie wszystkiego na siłowni'' jest wyznacznikiem efektów. Chodzi mi oto czy nie lepiej po prostu czasami spasować dać sobie luźniejszy trening. Sam pewnie już tego doświadczyłeś że czasami w te ''dobre dni'' idealne do treningu bo i motywacja i siła jest efekty mogą być mizerne bądź utrzymujące się w normie, a w te dni gdzie po prostu chciałoby się wejść do łóżka i spać cały dzień, trening może być przekozak :D. Można tutaj debatować i się sprzeczać ale najważniejsze żeby wyczuć swój organizm i tak jak mówi T.Pabiniak ''trzeba dac sobie troche odpoczac i zmienic taktyke na trening i atak na miesnie" i z tym się w 100% zgadzam :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
oczywiscie ze wazna jest intuicja zeby wiedziec jak zrobic trening czesto nawet jak trenujemy i jest sila dlugo sie utrzymuje zrobic od czasu do czasu przeplatane trening mocne lekkie chociazby ze wzgledu na stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
teraz obecnie tak mam że raz lekki trening raz na maxa, dziś np. był taki bardziej lajtowy

ale tak zamierzam za jakiś czas zrobic tydzien całkowitej przerwy, ułozyc jakis konkretny plan i kiedys koniec wrzesnia/październik zrobic jakiś cykl na kretynie.

dziennik jakby co prowadze w dziennikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli sie szykujesz do przerwy to zrezygnuj przed przerwa z ciezkich treningow rob te lzejsze bo nie schodzac z ciezkiego treningu tylko odrazu po prostu przestajac trenowac to mozna zaobserwowac wieksze spadki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thomas Scheu + Alexey Lesukov Trainingsvideo

Następny temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

WHEY premium