SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST STANOFUSION by MARIAN 17

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
naprawde dobry dziennik dawaj wiecej fot swoich jak lubisz sie pobawic aparatem jak tylko polmiskow hahah napewno beda ciekawsze relacje z treningow jak z kuchni hahah ale oczywiscie z tych nie rezygnuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
te batoniki to jakie btw mają ??

Fajne te nalesniki przerobic na wersje na soli i dorzucic miesa z warzywami i majonezem light :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
To teraz Marian czekamy na podsumowanie

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja jutro zaczynal ladowanie
narobiles mi ochoty na nalesniki, zayebiste Ci wyszly :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A więc teraz nadrabiam wczorajsza wpiske, bo byłem jako kierowca a ognisku nie było mnie w domu wróciłem dopiero o 4:30, miche starałem sie utrzymac żeby nie weszło niz z węglami.Zjadłem 2 małe kiełbaski z grilla więc mysle że to raczej jakoś nic tragicznego bo węgli nie było i zrzułem ponad połowe paczki gum orbit żeby nie jesc chipsów i innego rodzaju syfu

Wczoraj poszło na czczo 60min rowerka a potem popołudniu zrobiłem jeszcze TABATE. Ogólnie ładowanie chyba było w miare udane bo wczoraj sammopoczucie z rana b.dobre w sumie potem było ciut gorzej ale najgorzej nie było

micha:

pozmieniałem troche na ten ostatni tydzien i staram sie teraz mniej białka a wiecej tłuszczy zobacze jak sie to sprawdzi

-12g BCAA
60MIN ROWERKA
-20g białka
1.3jajka+2 żółta jaj+oliwa+pomidor
2.3jajka+oliwa+ogórek
3.250g karkówki z grilla+ogórek
-7g BCAA
TABATA
-20g białka
4.250g karkówki z grilla+ogórek
5.2 małe kiełbaski z grilla
6.po powrocie do domu o 4:30 3jajka+oliwa


Tu macie fote z tego grilla co robiłem wczoraj w domu, niestety nie cały mój bo dzieliłem sie z rodzina




debee wpadaj jak najbardziej

Tomku teraz cięzko na treningu robic foty itp bo przerwy krótkie, a w dodatku cięzary śmieszne. Jeszcze cwicze w piwnicy to jest troche ciemno ale obiecuje że postaram sie cos nagrac/porobic zdj.
Mam aparat od siostry pozyczony i jeszcze ni szukałem jak sie filmy nagrywa

Tyrolex myslałem że juz ci nie powiem jak btw maja te batoniki ale znalazłem opakowanie w koszu

pisze tylko na 100g a więc tak:
białko: 5,5g
węgle: 69,9g w tym 25,6 cukry
tłuszcze: 7,2g w tym 3,3g nasycone
błonnik 4g

arnold będzie będzie

shitman twoje ładowania sa kozace nie to c moje
A naleśniki se zrób w dodatku tak jak ty jeszcze mozesz nawalic fure dżemu to nawet bym sie nie zastanawiał
A jak coś to polecam ci isc do biedronki i kup sobie taka mase w pusze do andruta o smaku kokosowym ja próbowałem tylko troche ale b. dobre jak dla mnie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

kurde spałem tylko 4h nawet nie całe, troche padniety jestem ale mysle ze STANOFUSION mnie przed treningiem postawi na nogi
Trening planuje ok. 14



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-06-16 09:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
widzę ładnie ciśniesz te aeroby po 60 min chce Ci się czy na przymus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dabadu zalezy od dnia, no. wczoraj mi zleciało szybko i nawet sie chciało, ale wczoraj był dzien po ładowaniu to byłem naładowany a czym dłuzej bez wegli to wiadomo że gorzej

prz wczoraj akurat tabate burpees
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870145
A jakiej jeszcze próbowałeś? Bo właśnie chciałem raz w tygodniu w dnt dać tabate. Zastanawiałem się jeszcze nad thrusters, ale tam bardziej dostają nogi niż przy burpess, a tego bym chciał raczej uniknąć. A i ogólnie burpees chyba bardziej męczące :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mi nie chodzi o ogladanie ciezarow.. kazdy cwiczy w miare swoich mozliwosci.... jezeli ktos sie tym sportem interesuje to wie ze w roznych okresach przygotowawczych cwiczymy na znacznie roznych ciezarach .. nawet o polowe mniejszych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thomas Scheu + Alexey Lesukov Trainingsvideo

Następny temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

WHEY premium