SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Poprawić siłę klaty by Boguc - podsumowanie s. 48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
No i **** nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Dobra proszę nic nie pisać dopuki nie powiem.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
*****PODSUMOWANIE TESTU*****

I nadszedł ten piekny dzień podsumowania ciężkich treningów, trzymania diety i dobrej regeneracji.

Jedziemy :


1.Dane testera:

Wiek: 19 lat / 19 lat
Wzrost: 183 cm / 183 cm
Obwód klatki: 108 cm / 111,5 cm (+ 3,5 cm)
Obwód łapy: 38 cm / 39,5-40 (+1,5 - 2 cm)
Obwód uda: 58 cm / 60 cm (+ 2 cm)
Obwód łydki: 37cm / 38 cm (+ 1 cm)
Obwód wyprostowanego przedramienia: 31,5 cm. / 32 cm (+0,5 cm)
Obwód barków: 130 cm / 134 cm (+ 4 cm)
Obwód pasa: 85 cm / 85 cm (+0 cm )


Wyniki siłowe:

Wyciskanie na klatkę: 82 kg / 92 kg
Wyciskanie na barki zza głowy 10x 42 kg / 9 x 54,5 kg
Uginanie ramion ze sztangielkami 5x 17,5 kg ciężko / 5x 20kg dość lekko

Resztę wyników siłowych można zobaczyć przeglądając test. Praktycznie co trening dokładałem.


SUPLE:

Dymatize Xpand - Smak świetny - pomarańczowy o intensywnym zapachu i posmaku skórki pomarańczowej. Bardzo przyjemnie się piło przed treningiem. Rozpuszczalność bardzo dobra. Czasami na dnie zostawało trochę proszku jak wlałem trochę mniej wody do rozpuszczenia. Jeśli chodzi o działanie to nie czułem jakiegoś specjalnego pobudzenia, pompy itp. Zanotowałem ładny przyrost siłowy, ale nie wiem czy to zasługa Xpanda czy samego odmiennego treningu. Wytrzymałość rosła z treningu na trening. Na pewno przyczynił się on do uzyskanego wyniku, ale szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś delikatnie lepszego i bardziej odczuwalnego. Moja ocena 6,5/10.

Monohydrat kreatyny Olimp - mono jak mono. Dobre. Brałem techniką wysyp na łyżeczkę, do ust i zapij. Nie zaobserwowałem retencji wody. Moja ocena 7/10.

Olimp BCAA - Mogę powiedzieć tyle - rewelacja. Bardzo odczułem ich działanie, jeśli chodzi o poprawienie regeneracji. Po tak ciężkich treningach albo nie miałem zakwasów, albo były one bardzo lekkie. Wg. mnie obowiązkowe na cyklach siłowych. Już kupiłem parę następnych blistrów, trzymając na majowy cykl na siłę klatki. Niektórzy mogą mieć problem z połknięciem tak dużej kapsułki, mi też kilka razy stanęła w gardle. Problem zniknął, gdy przed połknięciem delikatnie zgryzłem kapsułkę, zmniejszając tym samym jej wielkość. Moja ocena 10/10.

ZMA apteczne - bardzo odczułem jego działanie. Wstawałem wypoczęty, pełny sił i chęci do życia. Wg. mnie bardzo przydatne przy każdym priorytecie, czy to siła czy masa, redukcja. Nie dam 10/10, gdyż teraz bardziej opłaca się kupić chela-mzb Olimpu. Ponadto przy używaniu ZMA obserwuję lepsze libido .Moja ocena 9/10.

Naturell Omega 3 - suplement prozdrowotny. Uzupełniał moja dietę w kwasy tłuszczowe omega 3. Bezpośrednio go nie odczułem, ale wiem, że mój organizm na pewno . Moja ocena 10/10.

Napój COCAINE - muszę powiedzieć, ze byłem miło zaskoczony skutecznością tej puszeczki . Smak podobny do tigera, ale intensywniejszy. Jakieś 3 minuty po wypiciu puszki zacząłem odczuwać kofeinkę. 10 min po wypiciu byłem już bardzo ładnie pobudzony. O dziwo kawa mi aż takiego pobudzenia nie daje, nawet jak wypije ją w większej porcji.
Jedynym minusem jest wysoka cena - 5 zł za puszkę. Wiec jeśli chodzi o działanie to moja ocena 10/10. Jeśli brać pod uwagę cenę, to wolałbym kupić słoik kawy

Olimp Carbo - piłem zawsze po treningu w ilości ok. 30g. Miałem smak pomarańczowy - bardzo dobry. Lubię sobie wypić taki napoik po treningu a cena nie jest wysoka, więc daje 10/10, ze względu na smak, rozpuszczalność.

Olimp Vita-min plus - bardzo dobre witaminki. Dobra ilość za dobrą cenę. Bardzo często wchodzą w skład mojej suplementacji. Polecam . Moja ocena 10/10.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2008-03-13 20:55:35

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
O treningu:

Trening jest wspaniały . Praktycznie zawsze jechałem splitem i po zmianie priorytetu i bodźca od razu wszystko się ruszyło . Trening jest bardzo ciekawy. Zawsze nie możesz się doczekać kolejnego razu oraz w ciągu tygodnia myslisz ile pójdzie na nastepnym treningu. To dodaje motywacji. Ponadto ciagłe przyrosty siły i poprawa sylwetki są bardzo motywujące. Ta metoda treningowa podziała na każdego, jest tak fajnie dobrana, że co tydzień dokładasz ciężaru. Siła idzie systematycznie . Muszę nadmienic, że w tym treningu robiąc siłę klaty nie zaniedbuje się sylwetki. Wręcz przeciwnie. Kluczem jest tylko poznanie swojego organizmu i odpowiednia dieta. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Acha i muszę wspomniec, że gdy powrócę do splita to na pewno na sama mysl o tym treningu zakręci się łezka w oku .

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Filmiki z bicia rekordu:

1. Sam rekord:

http://pl.



2. Rekord i po kolei przed rekordem:

http://pl.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko serwatkowe...rolmlecz;)

Następny temat

BCAA

WHEY premium