SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Poprawić siłę klaty by Boguc - podsumowanie s. 48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
No No boguc ładnie ci siła idzie napewno dojdziesz do 100 xD Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Sooker - bardzo bym chciał, ale nim dalej tym większe się zaczynają schody. Dam z siebie wszystko

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Boguc jestem pod wrażeniem gry na perksuji!! podobało mi sie! grasz jeszcze?? walne ci SOOga jak wejdzie a co, a masz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
hehe ta perka.. za***ista ;) zawsze chcialem meic ... ale gdzie ja bym ja wsadzil.. a o sasiadach juz nie wspomne ;)))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Hades - dzięki. Oczywiście, ze jeszcze gram, nawet delikatnie zestaw ulepszyłem.Technikę również ulepszyłem. Nagram Wam filmiki niedługo z aktualnej formy

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Posiłeczek: Kotlety z piersi z indyka + chlebek razowy. Fotkę zrobiłem jak jednego zjadłem

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
boguc wymiatasz nie tylko na silce ale i na perkusji

zarcie good

ale mi apetytu zrobiles

chlopaki cos mi sie wydaje ze 100-wka bedzie malo

pozdrawiam Ogra

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Smaku narobiłeś ludziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
kiedy 100 atakujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
To wasze opóźnienie to tak fabrycznie?

Pisałem o perkusji z 10stron temu

Czekamy na filmik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko serwatkowe...rolmlecz;)

Następny temat

BCAA

WHEY premium