SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Poprawić siłę klaty by Boguc - podsumowanie s. 48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
no wiadomo teraz setki osób bedzie zyczyło powodzenia

te 82 kilo to nie duzo fakt ale masa to tez by ci się przydala.Jak na staż dwa lata powinno byc lepiej ale nie wnikam. Moze to cie zmotywuje troche hehe

daj z siebie wszystko. dopier.dol kcal i rosnij chłopie. PEACE

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
jedziesz z tym testem zestaw konkretny teraz nic tylko koksac i patrzec jak wyniki idą w gore na pewno będe zaglądać powodzenia

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jeśli chodzi o sylwetkę to cwiczę dla siebie i jestem zadowolony, mam taką genetykę, że nie mogę dużo dopier.. kalorii bo będzie podlewać.

Ponadto zawsze trochę ze mnie ulatuje po przerwie od ćwiczeń, a po 1 treningu znowu nachodzi. Już czuję się bardziej zbity

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
sicillia - napisał ze chce osiągnąć jak najwięcej siły w klacie ale nad sylwetka tez będzie sie starał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
wiem, rozumiem, ale pytałem się czemu akurat klatka, a nie np. nogi, czy plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2040
moze dlatego ze to chyba najpopularniejszy test sily;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
prawie każdy skupia sie na sile w klacie a mu sie nie dziwie bo to 82 to słabiutko...

boguc-ale życzę ci powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
też tak myślałem ;-P
to życzę powodzenia i dobicia do 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
powodzenia Boguciku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Dokładnie jak polaco - każdy widząc mnie na żywo daje mi ok 110 kg na ławie. Muszę poprawic ten wynik, a wogóle wycisk mnie bardzo interesuje.

PS: Dzięki wszystkim.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2008-01-15 21:34:43

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko serwatkowe...rolmlecz;)

Następny temat

BCAA

WHEY premium