SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Poprawić siłę klaty by Boguc - podsumowanie s. 48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wszystkie tak samo?

jedne mniej drugie bardziej. to nawet w poprawnej wersji niesie za soba duze ryzyko kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Zgadzam się z tobą faftaqu - wyciskanie zza karku czy martwy ciąg niosą ze sobą znacznie większą mozliwość kontuzji niż np. złe uginanie młotkowe ramienia ze sztangielką.

Gonzo: Wygląd klaty znacznie poprawił się, szczególnie po treningach 15 i 10 klata jest ładnie spuchnieta, pełna, twarda i zbita Ogóolnie wygląd na duży +.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Ale progresja nic ino gratulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
TAK BYŁO W DNIU 13 (nietreningowym):

Kolejny dzień nietreningowy. Dieta trzymana idealnie, suplementacja również zachowana. Cały dzień miałem wolny, tylko rano poszedłem na chwilkę usuwać skutki wichury jaka miała miejsce tej nocy. Samopoczucie bardzo dobre, musiałem się trochę pouczyć na poniedziałek. Gdzieś tam w trakcie dnia zjadłem smażonego kurczaka (bez skóry) i surówkę z kapusty pekińskiej. Ogólnie odpoczywałem przed jutrzejszym dniem, który niestety w całości spędzę na uczelni. Na noc pojechałem do babci. Tam zjadłem posiłek na noc, wziałem ZMA apteczne i o 22:20 poszedłem spać.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 329
Powiem szczerze też zaczołem ten trening jutro piątki a w poniedziałek pierwsze poruwnanie :) mam do ciebie pytanko czy idziesz na kolejny trening na klatke z mały zakwasem jeszcze czy regenerujesz sie cąłkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Gonzo: W pierwszym tygodniu miałem zakwasy, ale teraz nie mam, a jeśli mam to bardzo małe. Przypuszczam, że to duża zasługa BCAA , oczywiście i odpowiedniej diety i czasu na regeneracje (sen).

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
przyrosty sily na klate masz rewelacyjny

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
TAK BYŁO W DNIU 14 (nietreningowym):

Praktycznie cały dzień, bo od 8:00 do 21:00 spędzony na uczelni. Z tymi indeksami, zbieraniem podpisów, egzaminami to jest obłęd po prostu. Mimo wszystko diete trzymałem idealnie (tak ).
Jeszcze do tego dowiedziałęm się, że jutro o 8:00 rano mam kolejny egzamin . Na uczelni nie wykonuje praktycznie żadnego wysiłku fizycznego, na zajeciach siedzę, w przerwach jjem i też siedzę. Czasami gdzieś się przejdę aby rozprostować ciało. Wieczorem, gdy przyjechałem do babci pooglądałem telewizor, pouczyłem się chwilkę i poszedłem spać. Wszystkie suple miałem ze sobą, także nie było problemów. Tego dnia na noc zjadłem ser półtłusty a nie chudy, ograniczając oliwę z oliwek przed snem. Ten dzień mnie dość mocno wymęczył, ale odespię to

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
TAK BYŁO W DNIU 15 (treningowym):

Wypis z treningu:

Start o 17:40
1. Wyciskanie na ławce płaskiej:
42kg x 15 47kg x 15 52kg x 15 57kg x 14
2. Wyprosty nóg na maszynie w siadzie:
8 bloczk. x 15, 8 bloczk x 15, 8 bloczk x 15, 8 bloczk x 15, 8 bloczk x 15
3. Triceps na wyciągu górnym:
6 bloczk x 15, 6 bloczk x 15, 6 bloczk x 15, 6 bloczk x 15, 7 bloczk x 15
4. Wspiecia na palce stojąc:
82kg x 15, 82kg x 15, 82kg x 15, 84,5kg x 15, 84,5kg x 15
Koniec o 19:05


Dla porównania wypis z treningu z przed tygodnia:

1. Wyciskanie na ławce płaskiej:
42kg x 15 47kg x 15 52kg x 15 57kg x 12
2. Wyprosty nóg na maszynie w siadzie:
8 bloczk. x 15, 8 bloczk x 15, 8 bloczk x 15, 8 bloczk x 15 8 bloczk x 15
3. Triceps na wyciągu górnym:
5 bloczk x 15, 5 bloczk x 15, 6 bloczk x 15, 6 bloczk x 15, 6 bloczk x 15
4. Wspiecia na palce stojąc:
67kg x 15, 77kg x 15, 80kg x 15, 80kg x 15, 82kg x 15


Hmm cóż mogę powiedzieć. Bardzo chciałem wejść na klatę na wiekszy cieżar juz, ale niestety zostało na 14 powtórzeniach. Jestem pewien, że w nastepnym tygodniu pójdzie 15x i już wejdę na większy cieżar
Za to bardzo ładnie dołożyłem na trica, a szczególnie konkretnie na łydki. Dodam, ze sztangę trzymam przed sobą przy czym pracują także przedramiona. Ogólnie z treningu jestem zadowolony.

Ogólnie o całym dniu:
Tego dnia byłem na uczelni od 8:00 do jakiejś 14:00. Diete trzymałem idealnie, ale niestety miałem zaliczenia i to mnie trochę wymęczyło . Ale oj tam, będzie dobrze. Jeszcze tylko jutro na uczelnie i czwartek i piątek mam wolny
Nie moge się doczekać nastepnego treningu, ha

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 329
Ja też nie moge sie doczekać kolejnego treningu zawsze bo jestem ciekawy ile pujdzie a dzisiaj to dopiero bo jutro zaczynam drugi tydzien i zaczynam poruwnywać wyniki :) nie moge sie doczekać czy pujdzie duzo wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko serwatkowe...rolmlecz;)

Następny temat

BCAA

WHEY premium