SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/ MAX MASS with GM+XS by Fresh_05 pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Wronek89 – dziękuję

Wymiary:
Łydka 38cm (-1cm)
Udo 60cm (-1cm)
Klatka na wdechu i pełnej napince 114cm (-2cm)
Biceps 41cm (-1cm)
Waga 77kg (-3kg)
Pas - podam jutro rano na czczo
Wzrost 176cm


Coś jeszcze was interesuje?

XS mnie wymiótł pompa masakryczna aż przeszkadzała w dokończeniu serii… serducho dziwnie się zachowywało, również dziwny oddech, super skupienie aż za mocne, nie miałem czasu na przerwy między seriami Żadnych poważniejszych problemów jak niektórzy mieli (np. na B-F) nie było...

Poniedziałek
Klatka
1. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w górę
6p – 72kg ok.
8p – 70kg ok.
8p – 70kg ok.
10p – 68kg nie udane
nie dokładam kg dopóki nie zrobię wszystkich powtórzeń i serii czysto.

2. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
6p – 82kg ok.
8p – 80kg nie udane
10p – 78kg nie udane
podobnie jak wyżej

3. Pompki na poręczach
6p – własny ciężar ok.
8p – własny ciężar nie udane
10p – własny ciężar nie udane
jak wyżej

4. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce skośnej głową w górę
6p – 20kg ok.
8p – 18kg ok.
10p – 16kg ok
Nie dokładam kg ponieważ było na granicy

Łydki
1. Wspięcia na palce w staniu
14p – 64kg ok.
16p – 62kg ok.
16p – 62kg ok.
18p -60kg ok.
wszystko z zapasem wiec w każdym +2kg za tydzień

2. Odwrotne wspięcia w staniu
14p – 64kg ok.
16p – 62kg ok.
16p – 62kg ok.
18p -60kg ok.
wszystko z zapasem wiec w każdym +2kg za tydzień

Bardzo zdziwiła mnie nie moc klatki na płaskiej ale to też raczej z mojej winy ponieważ się za bardzo rozpędziłem i króciutkie były przerwy między seriami, przykładowo na poprzednim cyklu na zwykłym Splicie 3s po 8p z 92kg czysto pomimo że góra klatki tez była na priorytecie z 4s i pierwsza w planie…


Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-11 22:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Od razu po treningu porcja GM razem z CarbBX pomarańczowym w 1 shakerze, smak ok.









30 minut później 100g brązowego ryżu + ok. 100g chudego twarogu ponieważ tuńczyk się skończył… oczywiście trochę ketchupu dla smaku





na 1 stronie testu będzie trzeba poprawić kilka błędów itp, poprosze jakiegoś moda i będzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
ten ryż z twarogiem w smaku musiał byc chyba nie za ciekawy widze porzadne podejscie do sprawy bede sledził temat rzycze mega przyrostow wyciagnij z zetawiku ile tylkop się da Peace

łatwy patyk do złamania z cała garscia nie poradzisz sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
ten ryż z twarogiem w smaku musiał byc chyba nie za ciekawy widze porzadne podejscie do sprawy bede sledził temat życze mega przyrostow wyciagnij z zetawiku ile tylko się da Peace

łatwy patyk do złamania z cała garscia nie poradzisz sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
trzeba sobie jakoś radzić, troszke mozolnie wchodziło ale sobie poradziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Życzę powodzenia z teście wyciśnij z tego ile się da


Zmieniony przez - Damuros w dniu 2008-02-11 22:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Damuros - dziękuję, postaram się !

Jutro trzeba zrobić zakupy, uzupełnić żywność, ZMA, zrobić porządek w teście i popoprawiać błędy, ledwo sie mieszcze z czasem... mykam spać dobranoc

Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-12 00:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Widze że ładnie kopie xs chyba sie na niego skusze daj jakis filmik jak będziesz miał czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Witam.

Nie poszedłem do szkoły z powodu złego samopoczucia Rano porcja GM wypita 30 minut później śniadanko (to samo co wczoraj, ogólnie dzisiaj dietka poleci podobna do wczorajszej)tak mnie coś zmuliło że się męczyłem z tym śniadaniem... ogólnie od wczoraj coś we mnie siedzi. Może organizm musi sie przyzwyczaić do środków, tym bardziej że na dzień dobry cała porcja XSa poszła. Zjadam w miarę spore ilości pożywienia a mimo to od wczoraj brak wypróżniania się... normalnie potrafiłem nawet 3 razy dziennie, więc brzuch wysadzony. Od rańca popijam gorące herbatki miętowe. Wczoraj zapomniałem dodać że XS tak mnie klepnął że aż ręce się trzęsły... Zdjęć powtarzających się posiłków itd. nie będę wrzucał bo nie ma sensu, dzisiaj plecy + przedramię - wstawie gruubo XSa musze z czymś mieszać bo po wczorajszych "doznaniach" smakowych nie dam rady Sok winogronowy, czarna porzeczka? Zakwasy - o kurva Zakupy zrobiła mi moja kochana kobietka





Zmieniony przez - Fresh_05 w dniu 2008-02-12 16:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Obiadek;





ok 100g makaronu + 60-70g tuńczyka w ketchupie i marcheweczka

Przedtreningowy już też zjedzony, 100g brązowego ryżu + 60-70g tuńczyka, razem z ketchupem dla smaku

o 17;15 poleci porcja XS'a, trening na 17;45 po treningu zdam relacje ;)

Dla poprawy zmaku moge mieszać XS'a przed treningiem z carbem? Jeśli tak to ile g carba...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia + ... = gainer ?? Proporcje

Następny temat

Przerwa w braniu krety ?

WHEY premium