SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki przyrost klaty !!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
Siema :) Chce wam zaproponowac nowy typ treningu - barziej skuteczny i cierzszy :D no ja nim lece... Po nie całym roku z 60 kg biore 105 kg

Mianowicie: na początku leciałem normalnie serie 40 kg... po miesiącu 55 po nasetpnym 75 juz :P czyli błyskawicznie idzie w góre... przestałem tak leciec.... no i oczywicie staneło :) wiec działac powinno :

chodzi o to ze... trzeba dobrac sobie cierzar maksymalny którym sie poleci na seryjki 5 po 5... zrobic je i tak leciec co 5 kg w dół czyli np. zaczynamy 80 kg po 5 seri później 75 kg po 5 serii no i powiedzmy 70 i 65 po 5 seri :) i tak co dwa dni :) nie patrzcie na to ze niby sie miesien spali ... bo w sumie g**** prawda ja tak leciałem i tylko szło w góre nawet po tym jak przestąłem cwiczyc mi nie spoadło gwałtownie po 4 miechach sadło mi tylko 5 kg na maxa... wiec raczej działa :) moize ktos zna leppssyz sposób :D :P
??????? podzielcie sie :P

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
O ****a


btw w dwoboju i wyciskaniu jest taki program na sile na klatke, mniej wiecej na tej zasadzie ale inny

Wiec lepiej jechac tamtym planem a ten sobie odpuscic

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
podobny ale ten jest cierzszy bo co dwa treningi lecisz na serie cierzszym cierzarem :D

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
koleś sorry ze tak powiem ale bredziesz otóz gdy zaczynasz ćwiczyćajpierw leci szybko ja po 3 miesiącach od 60 do 85doszłem a potem po pół roku 92 no teraz po ponad 2 latach 110 nic szczególnego ale chcem uswiadomic kazdego ze jesli na poczatku szybko ci idzie to bardzo dobrze ale niełdź sie ze jak po dwóch miesiącach ze 50 dojdzidesz do80 do za drugie dwa bedzie 110kg

Oczywiście od tego jaki masz trening i jak sie odżywiasz bardzo duzo zalezy

PZDR 4 ALL

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
co 2dni tyle serii O_O ? no mi sie ten trening nie podoba


pozatym do 105kg w wycisq z tych 60 to mogles zdecydowanie szybciej dojsc ;P

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3289
Zawodny daj ten trening z 2boju o którym wyżej pisałes jak mozesz

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
15 serii na klate co dwa dni? pozdro

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
stary ja lece 25 seri normanlnie na jeden trening na klate :) wiec wiesz a kumpel tak leci do teraz od roku i 130 z 60 :) leci na jajeczniczy wiec luzz widac działa

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
łokurva

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
25 serii na klate to porazka max to 16 serii w ten sposob jak cwiczysz latwo o popalenie miesni

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tricownik_skończ sobie robić jaja bo Ci załatwie bana.

pzdr i dziekuje za uwage

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

__...kilka pytań...__

Następny temat

hmb i msm

WHEY premium