SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerokosc w barkach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Zgadza sie , bardzo waznym elementem jest technika i bardzo dlugo sie jej trzeba uczyc ( ja np. cwicze od 8 miesiecy w miare regularnie i jeszcze nie opanowalem dokladnie odpowiedniej techniki dla roznych cwiczen - chyba najwiekszy problem mam z odpowiednim wykonywaniem martwego ciagu, ale solidnie nad tym pracuje ).

Ale wracajac do tematu :

Miesnie naramienne ( barki ) skladaja sie z trzech aktonow: przedni, srodkowy i tylni. Rozwiniecie kazdego z nich pozwoli na uzyskanie dobrze zbudowanych masywnych barkow ( chyba marzenie kazdego z nas ).

Moje propozycje treningu miesni naramiennych:
1. Wyciskanie sztangi zza glowy lub z przodu do klaty,
2. Unoszenie hantli bokiem stojac.
3. Unoszenie hantli w opadzie tulowia.

Inne cwiczenia, ktorych mozesz uzywac zamiennie to:
- podciaganie sztangi wzdluz tulowia,
- unoszenie hantelek z przodu ( rece proste),
- rozmaite wyciskania sztangielek.


Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
195: nie chodzi o rozciąganie kości, ale połączeń między nimi

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli o ile cm mozna poszerzyc sobie barki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duck-man ma racje. Genetyka. Mi bary spuchly bardzo szybko, chociaz pakuje na sucho. Z drugiej strony cwiczenia na ta partie miesni uwazam za swoje ulubione i kiedys wykonywalem je 2x w tygodniu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
He tez lubie naramienne :) to na drugim miejscu po bicu. Uwielbiam je pompowac. Teraz na ostatnim miejscu klade klatke. Boooze jak mi sie nie chce w lato tak pocic :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
tego nie da sie przeliczyc na centymetry. Poza tym po 3 miesiącach czefo oczekujesz, jestes jeszcze młodzikiem jesli chodzi o treningi. Rób to co zaproponowali ci koledzy i czekaj na efekty. W kulturystyce najwazniejsza jest cierpliwosc

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, ja tez lubie bary, cwiczylem tydzien temu na siedzaco i kregoslup[ mnie strasznie napier..ala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
avabac z kręgosłupem to spokojnie...(mój mi się często odzywa od kąd chodze na siłownie) pamiętaj o pasie.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jakim pasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy moge przestac rosnac ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila

Następny temat

ławeczka?

WHEY premium