SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sweat is fat crying DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ZA NAS to trzeba krzyknac PO wypiciu, przyznam smak i wrazenia z tym zwiazane - niecodzienne. Podaje przepis:

-100 ml dowolnego soku, ja wypilam ze swiezo wyciskanych pomaranczy
- 1 lyzka mielonej kurkumy
- 1/4 lyzeczki mielonego czarnego pieprzu
- 1 lyzeczka mielonego cynamonu
- szczypta mielonych gozdzikow
- 1 lyzka octu jablkowego|
- 1 lyzka oliwy z oliwek
- 1 lyzka soku z cytryny

na zdrowie
Miszunk na dzisiaj, a wieczorem bede robic pasztet z czerwonej soczewicy, moze ktos ma jakis szybki przepis? Plus, dzisiaj pierwszy raz skusilam sie na sniadanie z uzyciem komosy ryzowej, gotowalam chwile z platkami owsianymi i cynamonem.






Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/19/2017 10:02:51 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Uzupelnilam zapasy produktow, o ktorych wlasciwosciach slyszalam juz wiele pozytywnych opinii. Szczegolnie chlorofil cieszy sie dobra slawa, a ja ulegam takim pokusom plus ta piekna butelka jestem latwym klientem. Zrobilam pasztet z czerwonej soczewicy , ciecierzycy i kaszy jaglanej ale nie wbijam go w miske bo mi sie szczerze mowiac nie chce z tym dziobac.
Aktywnosci fizycznej poki co nadal brak -ale juz JUTRO pojde na silownie, I sweat....swear znaczy sie.








Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/21/2017 11:03:28 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pozwolę sobie nie próbować tego shota. Jestę mięczakiem


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-21 12:18:05

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
tchusz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ta firma od chlorofilu ma chyba też wit C i na niej napis witamina C lewoskretna ^^ jak to zobaczyłam, to wiecej ich produktów już nie oglądałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ha, to ciekawe, bo na butelce chyba zmienili napis , ze juz nie jest lewoskretna tylko kompletna bo nawet ja tez ogladalam i zapytalam pani pol zartem pol serio czy to lewo czy prawoskretna. Ciekawi mnie jak bardzo nas nabijaja w butelke, w tym przypadku doslownie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
W weekend ugotowalam weganska zupe z soczewicy i kalafiora na weganskim bulionie - wyszlo calkiem tego. Upieklam tez swieza fladre w piekarniku, z ziemniakami i to wyszlo zacnie. Do tego wybralam sie w sobote na pad thai, do nowej knajpy u mnie na miescie, ktorego raz probowalam i byl wyborny ale juz musieli cos speirdolic i smakowal jak mamalyga. Do tego wpadly dwa piwa - raz w roku piwa sie napije.
Trening na silowni to raczej narazie adaptacyjny, cos z poprzedniego treningu na rozruszanie;

*Serie rozgrzewkowe
1. RDL 4x 10 - to jest moje ulubione cwiczenie ever, nigdy mi sie nie znudzi z racji tego, ze bardzo dlugo uczylam sie je odpowiednio czuc tak zeby wchodzilo w posladki i dwojki
2. rozpietki na skosie 3X 10
3. wyciskanie hantli zza glowy 3x10
4. wioslo sztanga 3x10
5. glute bridge z guma wokol kolan 4x20
rozciaganko, bez cardio

NIE TESKNILAM.








Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/24/2017 10:48:31 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
bziubzius
15 gram oleju koko do omleta? :o

zalujesz mi?
hmmm,no lubie tlusto zawsze taki dobry tlusty omlecior dobrze wchodzi wydawalo mi sie ze taka porzadna lyzka styknie.

bziubzius
ja bym rozpietki dała później
pozniej, czyli po czym - po wiosle?


Dzisiaj bedzie zly dzien - nie moglam spac, snily mi sie koszmary, zaspalam do roboty, wylala mi sie oliwa z pomidorow i mozarelli do worka, jestem do dupy.
Na obiad za to mam kotlety jaglano jajeczne i mecze dalej zupe z kalafiora xD
I w ogole ma ochote na awokado ale takie dojrzale, miekkie, o konsystencji masla a co kupie to sa twarde i ohydne ,jak rozpoznac dojrzale awokado : O







Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/25/2017 12:09:04 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenować i zrzucać wagę przy problemach z kolanami i nie tylko z nimi?

Następny temat

Ocena planu treningowego 4 razy w tygodniu

WHEY premium