SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sweat is fat crying DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Dorota - pieselow byl moj przed i bedzie moj po, on akurat jest niepodzielny <3 z tymi hormonami to wiem, wszystko wiem :(
Wczoraj trening oporowy z guma, dlugi spacer z psem. Miska na dzis:









Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/6/2017 10:07:30 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Miska na dzis, bedzie grany pstrag duszony w warzywach omnomnom. Dzis jakby wiekszy apetyt, ale tez zachciankowy - zatopilabym zeby w chrupiacej ciabatta z serem camembert...
Wczoraj 4 km luznego biegu wieczorem, dzis w planach basen. Jutro wyjezdzam na tygodniowy urlop na wies, nie wiem czy bede miala mozliwosc liczenia bo tam warunki spartanskie ale priorytetem bedzie odpoczynek i chodzenie spac z kurami.







Zmieniony przez - Lisus w dniu 7/7/2017 10:20:11 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Wiem, :( mało ale naprawdę niemalże wciskam w siebie jedzenie. Nie chce sie zagłodzić. Wczoraj jechałam 6,5 h samochodem bo cała S7 jest przebudowie i tak spuchlam ze chce mi sie płakać. jestem na wsi więc spróbuje utrzymać miche czystą i treściwą,na targu kupiłam swieży wiejski twaróg,pomidory i szczypior,nawet swieży chleb na zakwasie.
Z rzeczy poza treningowo- dietetycznych. Zdążyłam w piatek do mojej fizjo,ktora robi specjalizacje w malo chyba jeszcze znanej i niestandardowej terapii manualnej per rectum namiala mnie do tego już jakis czas i w końcu się zdecydowałam ale przyznam,że wytrzymałam tylko chwile.nie do zniesienia dla mnie Uczucie towarzyszące naciskaniu gruszkowatego (od srodka), powięzi krzyżowo biodrowych,do tego miednica spięta,kosc ogonowa bolesna. Temat o tyle ciekawy,ze potwierdza sie dużo schorzeń leczonych ta wlasnie metoda - czeste oddawanie moczu,bolesne miesiaczki,problemy z zajsciem i /lub utrzymaniem ciąży. W ogóle cala psychogennosc zawieszona w miednicy, determinuje wiele zachowań i chorób przewlekłych tych z autoagresji również.
Tak wiec oprocz tego mam tez standardowo - zniesienie lordozy odcinka szyjnego (protakcja) chociaz to juz mam na oku od paru lat i staram sie to wyhamować; wynika to raczej na pewno z napietych i skróconych mięśni czworobocznych,dzwigacza łopatki i kulacych sie ramion od pracy przy biurku. cwiczenia zalecane to "wpychanie" brody w tył głowy,rozciąganie powięzi,wzmocnienie mięśni grzbietu. EOT
dzisiejsza aktywnosc : koszenie trawy,skrobanie mchu.trening oporowy z gumą jak będę mieć siłę.
;)


Zmieniony przez - Lisus w dniu 2017-07-09 14:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisie, a może przy problemach z dostarczeniem większej ilości kcal, zmienić ryż brązowy (ciezkostrawny, dla mnie wręcz niejadalny), na basmati/jasminowy, a owsiane np. na jaglane z tego samego powodu?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kurcze ale gdzie gruszkowaty a gdzie druga dziurka? Zdeka nie po drodze. Dla mnie taka teralia to hardkor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Tetiszeri - znalazlam ciekawy art , łap :
http://www.fundacjaavalon.pl/abc/terapia_zaburzen_struktur_dna_miednicy.html chyba jednak po drodze, brrrrr.

Deja - nie jadłam platkow owsianych ze 2 lata albo i więcej ,dopiero od tygodnia sobie przypomniałam o ich istnieniu. Jaglane smakowały mi trocinami, a co do ryżu- jaśminowy mi sie przejadł ale fakt,z tym basmati to niegłupi pomysł.;)



Zmieniony przez - Lisus w dniu 2017-07-09 17:42:02

Zmieniony przez - Lisus w dniu 2017-07-09 17:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Chodzi mi o to ze za przeproszeniem dostac sie palcem w zadku do gruszkowatego nie po drodze. Nie w moim odczuciu. Terapie pkt spustowych znam i sama stosuje, ale w ten sposob to dziekuje. Niemniej jednak sa tacy, ktorym pewnie pomoze.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 10/07/2017 11:16:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A ja ciągle zapominam tu zajrzeć... muszę nadrobić cześć Lisełku :P *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
może trochę mnie tłuszczów dwaj to mniej będzie Cię sycić i dasz radę więcej węgli zjeść?

a inna sprawa, że nie dawaj samych tłuszczów nasyconych jako dodatku, bo masz olej koko, masło, no ok sa migdały
w każdym razie zmieniłabym propocje głównie tłuszcze omega 9, 3 i 6, a mniej nasyconych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenować i zrzucać wagę przy problemach z kolanami i nie tylko z nimi?

Następny temat

Ocena planu treningowego 4 razy w tygodniu

WHEY premium