SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suri- redukcja-start 02.2012

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ja to robię tak: klikam na swój profil-po prawej str wyskakuje mi odnośnik "profil podstawowy" i tam jest opcja dodaj avatar - u mnie działa

chyba, że za duży obrazem chcesz wgrac??



Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-02-16 11:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
No ja robie identycznie tak samo, profil rozszerzony mi sie otwiera, a podstawowy- tak jak napisałam- zamiast strony widze jakąś kolumne znaków i "Nieprawidłowy...etc" Może ktos z moderatorów pomoze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Melduje ze jestem :) zamieszczam miske na dzis, jeszcze niekompletna. Moje pytania:
1) Czy jesli nie daje rady dobic do założonej ilości białka, to czy moge podgonic prochem? A jeśli tak, to który bedzie najlepszy, taki bez węgli ofcourse :)
2) Czy jesli wstane późno, tak jak dziś, to mogę opuścic ostatni posiłek, no i zmniejszyc tym samym kalorycznośc dnia...? Czasem porostu nie daje rady wepchnąc tego ostatnigo, jem tego tuńczyka (przeważnie) na siłę
Wypadało by zrobic pomiary, ale... nie mam czym- czekam na przesyłkę z Polski, bo tutaj to czapka piniedzy... Mam za to wagę, ważyłam sie dwa dni temu i dziś. W obu przypadkach +1 kg I nie ma to nic wspólnego z @, jestem w środku cyklu. Nie wiem, trochę sie amartwiłam. Wiem że waga nie jest żadnym wyznacznikiem, że pomiary i lustro, ale niepokoję sie, nie chcę znowy dobic do tych 76kg, chybabym sie załamała A czuje sie jakaś taka spuchnieta...
Może juz czas odciąć troche tych kalorii, zwłaszcza że zostało mi tylko 4 tyg treningu... Potem sezon i siłownio żegnaj...
Ruda, co o Tym myślisz?
Dzień treningowy, 3tydzień treningu by Martucca, wrażenia opisze po
Miska:
-owsianka + jajko
-potreningowy bananek
-wątróbka smazona na oliwie, chlebek razowy, surówka z kiszonej kapusty
-omlet z płatków owsianych z kakao
-pierś z brązowym ryżem
+ dużo kalafiora, brokuła, czosnek; supl omega3, woda, kawax2, herbata zielona i czarna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ad.1) Możesz. WYbierz takie białko, jakie będzie Tobie smakowało, bo to, czy w jednej porcji będziesz miała 1 g WW czy 3, to naprawdę nie będzie miało aż takiego znaczenia
Masz podwieszony link o suplementach - poczytaj sobie, co dziewczyny polecają. Ja mam teraz to https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_100_whey_isolate-opis27092.html i sobie chwalę

ad.2)Jeżeli faktycznie nei dajesz rady, to nie jedz, ale to nie może być codziennością.

Waga to zło i ją olej. Najważniejszy cm i poczekamy spokojnie na pomiary Nic nie tnij. A potem będziesz mogła ćwiczyć w domu?

Na treningu daj z siebie wszystko Czekam na relacje.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-02-18 10:36:31

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Dziex, poczytam o tych białkach i cos wybiorę
Odnośnie treningu w domu- lipa, na początku mojego tematu wyjaśniam o co chodzi, ja poprostu przez pół roku (seaon turystyczny) pracuję na południu Francji i mieszkam w przyczepie kempingowej- a więc domu jako takiego fizycznie nie posiadam Wiem ze to troche dziwnie brzmi, bo u nas ta forma pracy wakacyjnej nie jest tak popularna, nie ma tez warunków pogodowych, aby mozna było mieszkac od kwietnia do wrzesnia na kempingu, ale tu we Francji, to normalka.
Jedyna forma aktywności fizycznej jaką sobie serwowałam w zeszłym sezonie to były spacery po plazy (intensywny, szybki marsz) i z raz na tydzien bieganie rano, jak dalam rade wstać, bo tutaj w sezonie niezła rzeźnia jest jeśli chodzi o prace... No i tak to wyglada...
Mam nadzieję cos razem wymyślimy, abym nie przebimbała tego sezonu, bo naprawdę bardzo, bardzo chcę pracowac nad swoim ciałem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Trening domowy możesz na plaży zrobić Jeżeli tylko będziesz chciała, to na pewno dasz radę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Pewnie ze chcę, bardzo bardzo bardzo chce P.S. Czytałaś moze, tam gdzie pisałam że mam problem z avkiem?? Ni Chu chu nie mogę nic z tym zrobic, tam gdzie mam zakładkę "profil podstawowy" mam jakies dziwaczne znaki i napis "Nieprawidłowy adres...URI" coś takiego. Moze jakos sie skontaktowac z moderatorem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Spróbuj jeszcze raz dodać avek - może coś się forum krzaczyło, a jak się nie uda, to daj znać modkom tu: https://www.sfd.pl/Zmiany__propozycje__skargi_DO_MODERATORÓW-t823254-s5.html#post2 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Dziekx, czekam na efekty interwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezuu trening na plaży w południowej Francji.. Boszzz dziewczyno, ale Ci zazdroszczę!!! ja też chcę!!! o świcie, ale czad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie popełnić błędu

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium