SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suri- redukcja-start 02.2012

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Elo :) dzisiejszy trening plus wrażenia:

Rozgrzewka- 8min na Orbitreku + połamańce przeróżne

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 5/6/6kg- "zamykanie ksiązki cyckami" , chyba musze popracowac nad techniką bo mi trochę łapy latają
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 6/6/6kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 25/25/25 kg
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 3/3/3kg
5. Prostowanie tułowia na ławeczce 3/3/3kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)6/6/7
7. Prostowanie ramion na wyciągu 15/15/15kg
8. Prostowanie nóg siedząc 15/15/15kg
9. Uginanie nóg siedząc 25/25/30kg
10. Przywodziciele na ginekologu35/35/40kg
11. Odwodziciele j.w. 40/40/40kg
12. Wspiecia na palce stojac (sztangielki 2x10kg)- nie bardzo mi wychodzi to cwiczenie, robiłam na schodku, problemem nie jest obciązenie, ale to ze nie moge utrzymac równowagi, lece do tyłu cały czas; popracuję nad tym

20 min na biezni, marsz przy tętnie ok 150 uderzen na minutę (maszyna nie miała czujnika ale zmierzyłam sama z zegarkiem)- i tutaj moje pytanie- czy dobrze że to robię po siłowym, a jeśli tak to wystarczający czas/za długo/za krótko?? Czy nie robic tego wcale i aeroby zostawic sobie na dzień bez treningu siłowego??
Na koniec rozciąganie, ok 10 minut.
Jeszcze pytanie techniczne- czy wtedy kiedy trzeba czekac długo na jakąś maszynę, mogę zamienić kolejnością jakies ćwiczenia czy nie bardzo??
Poniżej micha, plus całkiem sporo brokułów, w pigułkach omega3 i magnez, picie- 1,5l wody, 2xkawa, 3x herbata czarna. Mniej kalorii wyszło ale z tłuszczu, to chyba juz w ostatnim posiłku nie ma sensu nadrabiać?
I jeszcze głupi problem, ale jednak problem- zaparcia Czy ktoś ma jakiś sposób? W to co czytam w internecie to juz mi sie nie chce wierszyć- same magiczne sposoby g...o warte help!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
I ja zaglądam do Ciebie.
Pisałaś u mnie o nogach a tymczasem ja u Ciebie widzę silne ręce, ja w rozpiętkach doszłam do 5 i to z bólem, (a 6 to chyba za rok nie mówiąc już o bicepsie 7kg , dla mnie niewyobrażalne.
Powodzenie i wytrwałości życzę.
Z tym tłuszczem to jak najbardziej, chyba, przynajmniej ja tak robię, zjadam kilka orzechów jeśli mam mało tłuszczy. Niestety to się rzadko zdarza i orzechy jem raz na miesiąc , a szkoda bo lubię.

Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-15 01:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ty szczupak jesteś, ważne, żebyś na siłowym z siebie dużo dała, aerobów nie musisz zbyt wiele kręcić. Możesz po siłce, możesz w DNT, ale nie przesadzaj z długością.
Tak, możesz zmienić kolejność w takim przypadku
Na zaparcia - dużo warzyw (Dziena dawka 750 g, jedz dużo krzyżowych: kapucha, brokuły, itp), i pij dużo wody. Jeżeli zaparcia nie miną, to kup sobie w aptece eznymy trawienne. WIększość dziewczyn ma problemy z zaparciami na początku.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Hehe Ruda, kochana, dzięki za tego szczupaka, ale waga nie kłamie... :'-(
Dzis było DNT, czyli pocenie dooopy na biezni, 50 min. nie wiem ile tętno, te bieznie nie mają pomiaru ale gdzieś w którymś z postów czytałam zeby nie przejmowac sie tętnem, cisnąc ile fabryka dała??
Poniżej miski dzisiejsza i na jutro. Będzie kalafior i brokuł, będzie tez dużo czosneczku (bo lubiem )
Dlaczego te warzywa nazywają sie krzyżowe??
Z zaparciami nadal bez zmian, piję na maxa duzo (kawy ze dwie, trzy, herbaty tez jakos tak no i wody około butelki dziennie, wogóle ja zawsze duzo piłam, no ale postaram sie jeszcze więcej. Nalezę tez do tych pechowych które całe życie mają skłonności do zaparć. To plus ten ogrom żarcia który teraz dziennie w siebie wrzucam sprawia że naprawdę czuję sie jak hipopotam... Za tymi enzymami musze sie pokrecić, ciekawe czy łatwo to będzie tu u mnie dostac, swoją droga poza forum nigdy o czymś takim nie słyszałam







Zmieniony przez - Suri25 w dniu 2012-02-15 23:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej uważaj na nabiał- troszkę sporo gu u Ciebie- we wczorajszym jadłospisie 250g a dozwolone 150 jest... w dzisiejszym też ciutek przekroczone

co do zaparc to mi pomaga kapusta kiszona i śliwki, może wypróbuj? enzymy trawienne też można dostac w aptece i jeszcze bakterie priobiotyczne.. popytaj u siebie, może coś się znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
przez to mleko do kawy... :( nie wiem odzwyczaić sie narazie nie sposób, dopiero co (2 miesiace temu) porzuciłam papierosa do tej kawy, musze jeszcze sie zebrac w sobie zanim zacznę walczyc z kolejnym nałogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Boszzz... meczę sie i męczę?? Jak ustawić avatar?? Nie chcę zginac w tłumie pytajników...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdz w edycję profilu, a następnie w info podstawowe i tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suri25
przez to mleko do kawy... :( nie wiem odzwyczaić sie narazie nie sposób, dopiero co (2 miesiace temu) porzuciłam papierosa do tej kawy, musze jeszcze sie zebrac w sobie zanim zacznę walczyc z kolejnym nałogiem...


mi się bardziej rzuciło w oczy 250g jogurtu

ja rzuciłam fajki po 6latach palenia 1,5 roku temu- wtedy też rzuciłam kawę- bez fajka nie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Wyskakuje mi jakiś "błąd serwera w aplikacji- nieprawidłowy adres URI", co to kurcze jest.... ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie popełnić błędu

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium