SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suri- redukcja-start 02.2012

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Dziękuję Ruda mój nieoceniony Mentorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
smalec, masło pewnie też ujdzie
śmietanka - łaj not...

wszystko w odpowiednich proporcjach i w ramach bilansu jest dla ludzioof, a lejdis też ludzie...chyba, bo nie widziałam na żywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
No dobra, ale jak się upasę jak "Lejdi, Świnka z klasą" to będzie na Was!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Ja dzis jak zwykle z pytaniami i wątpliwosciami w oczekiwaniu na Rudą i inne dobre duszyczki!!!
Wklejam wczorajszy trening.
1) Ze względu na to że doszło mi trochę obowiązków, nie mogę już tyle czasu spędzać na siłce i tak np. wczoraj nie starczyło mi czasu na trzeci obwód, w związku z tym czy moge robic dwa obwody ale za to na maxa dokładać obciążenia?? Albo moze robic po 3 serie w obwodzie (zajmie to mniej czasu bo nie będę musiała tak czesto zmieniać maszyn/ciężarów lub tez czekać na nie)??
2) Moja siłownia w swym sprzętowym ubóstwie dysponuje sztangielkami do 10kg parzyście, a dalej juz dopiero 12 i 12,5kg, więc wczoraj chłopak doradził bym zaczęła wyciskanie na ławce skośnej ze sztanga. I tym sposobem wzięłam sztangę 20kg na poczatek (w tabelce ćwiczenie nr2), potem dołozyłam po 5kg na stronę. To ćwiczenie ze sztangą bardzo mi się podobało, w związku z tym chciałabym je robić od tej pory zamiast sztangielek, czy tak będzie okej??
3) przy prostowaniu tułowia na ławeczce postanowiłam zwiększyć obciązenie do 15kg ale ten talez jest tak duży że niewygodnie jest mi wykonywać to ćwiczenie, w związku z tym moje pytanie- czy jest jakies inne ćwiczenie które mogę wykonywac zamiast tego??
4) po wczorajszym treningu- zakwasy w udach :'-( po prostowaniu nóg... Czy w dzisiejszym treningu mogę pominąć to ćwiczenie, czy robić mimo bólu (ewentualnie się rozpłakać Miałam dziś w planie DNT no ale przez najblizsze 3 dni nie będę mogła chodzic na siłke bo idę robić tatuaż a więc następne spotkanie z cieżarami dopiero w weekend!
Czekam na rozwianie moich watpliwości!!!
Miseczkę wrzucę po południu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
1.Jak wiesz, że nie będziesz miała czasu, to zmniejsz liczbę powtórzeń i zrób większym ciężarem.
2. może być sztanga
3. prostowanie na ławeczce robisz bez obciążenia, na maxymalnym napięciu ciała, powoli i dokładnie (najlepiej się nagraj i pokaż)
4. płacz i rób nic nie pomijasz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Ruda, dziękuje, z filmem dobry pomysł, będziesz mogła mi wygarnąc co nie tak ;-P poproszę chłopa co by mnie nakręcił, choć może nie dziś, bo za dużo spoconych Arabów będzie sie gapić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To nie chodzi o to, żeby wygarnąć, tylko co byś bezpiecznie i bezkontuzyjnie ćwiczyła

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824



Hey
Doczekałam sie przesyłki z Polszy z centymetrem w środku, więc uroczyście ogłaszam dzisiejsze pomiary. Oceńcie wy, bo ja nie wiem co o tym sądzić... Wklejam też świeżo zrobione dzisiejsze fotki, chociaz nie oddają może idealnie porównania, bo dopiero po załadowaniu do kompa zauważyłam ze różnią się od siebie ujęciem. dodam jeszcze że cały czas czekam na @, powinna byc dziś, z tym że nie czuję się kompletnie opuchnięta, w porównaniu z tym co było kilka dni temu, jak nie mogłam kozaków założyć...
A więc- co o tym myślicie??



Zmieniony przez - Suri25 w dniu 2012-02-29 09:54:43



Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-02-29 10:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Suri usunełam zdjęcia chyba sie pomyliłas wstawiając topless
jak mozesz obrób i wstaw jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Ojejej fakt, przepraszam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie popełnić błędu

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium