SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suri- redukcja-start 02.2012

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Witam, wklejam zaległy trening i michę z wczoraj
Albo takie mam zakwasy w barkach, albo mnie łamie w kościach na jakąś grype czy cuś... :'-( katar juz jest.
Dzisiejszy dzien z załozenia DT, ale zobaczymy, jak sie sytuacja rozwinie, bo w pracy straszny dom wariatów... Najwyżej jak nie dziś to jutro!
Mam jeszcze jeden problem- spóźnia mi się @ już koło 5 dni
Tzn minął juz miesiac z Ladies i zastanawiam się czy może na to miec wpływ własnie zmiana trybu życia, treningi siłowe etc.
Dziewczyny, co myślicie, któraś z Was tak miała???
Aha randka z Panem Wioślarzem udana, wytrzymaliśmy ze sobą 15minut (ledwo!!!)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
hmm mi po długiej redukcji spóźniał się okres przez 4 miesiące po 5-6 dni, ale miałam wszystko w normie, teraz już jak zegarek, po zmianie odżywiania też mi się przesunął

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
jak Cię bierze przeziębienie to ja polecam herbatę z lipy i malinową ja ją asekuracyjnie piję, jak czuję, że mnie rozkłada

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Dzięki za rady Dziewczyny, to jeszcze w takim razie nie lecę do apteki po test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Suri25! ZMA zakupione łyknięte już wieczornie, niedlugo sie klade i mam nadzieje, ze jutro wstane bardziej wypoczeta zdam relacje, dzieki! :*

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Na początek wszystkim Babochłopom życzę wielu radości z okazji Dnia Kobiet :)
Wczoraj miałam wkleić miskę i trening ale już mi się same oczy zamykały koło 23... Niech żyje ZMA!!!
Co do treningu: postanowiłam w bardzo szczególny sposób przyłożyć się do techniki, tzn wydawało mi się że zawsze się przykładałam, ale w takim razie dlaczego zakwasy w klatce i barkach są dziś szczególnie dokuczkliwe?? no i w plecach... Stąd brak progresu (tam gdzie gwiazdka- regres doszłam do wniosku, ze coś chyba niedokładnie z tą 40 mi idzie więc złapałam znów 35 i pracuję nad techniką- to dobrze, czy nie powinnam się cofać mimo wszystko??
Samopoczucie podczas treningu- średnio, tzn wyczerpałam się doszczętnie, pod koniec- jak zeszłam z ginekologa- zrobiło mi się aż niedobrze i miałam lekki zawrót głowy- nie wiem czy naprawdę taki ze mnie harpagan i dużo na siebie biorę, czy poprostu jestem słabeusz bo te ćwiczenia nie są takie ostre?
Jeszcze jedna kwestia- cały czas nie ma @ Test robiłam, w ciąży nie jestem. Co więcej- ani się nie czuję jak bym była przed okresem (może tylko rozdrażnienie- ale to przez pracę), ani tak jak bym była w ciąży. Czuję sie tak jak w środku cyklu, czyli normalnie- tylko że to już 8 dni opóźnienia, chyba nigdy tak nie miałam. Powiem jeszcze, że w poniedziałek wieczorem zaszalałam ze znajomymi- wpadło kilka browarów- nie użalałam się nad tym, bo ja nie z takich co płaczą że przytyją po jednej imprezie ot stało sie i już, grunt że jedzeniowo cały czas poprawnie. Ale po alkoholu to juz bezwzględnie powinnam dostać- i co?? Nie wiem, martwię się troszku...
Dziś DNT- planuję zrobić aero- jeszcze nie wiem czy Wioślarz (bola mnie te łapy po wczorajszym), czy orbitrek, czy bieżnia??? Ale będzie około 40 min a potem Dzien Kobiet- fryzjer i kosmetyczka juuuupppiiii
Dziewczyny, podsumowując- jeszcze raz pytanie do Was bo sie zadręcze na śmierć- Czy treningi siłowe takie jak moje mogą być przyczyną zatrzymania @???




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Suri nie martw się @, jeśli zdarza Ci się to pierwszy raz. Każda zmiana może rozchwiać cykl - ja jak przeszłam na zdrową dietę i trening też mi się posypało, ale wróciło do normy. Organizm jest zaskoczony i tyle. Eaasyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Hmm... a może to zmiana nawyków żywieniowych i organizm się przestawia.

Widzę, że Kendra mnie wyprzedziła

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-03-08 09:56:55

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Dzięki Dziewczynki, chociaż jezeli to potrwa jeszcze trochę, to będe musiała iść do lekarza, ja to jednak jestem przeczulona, jeżeli chodzi o moje zdrowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Pacze jeszcze na ściąganie drążka - za wysoko zaczynasz - 40 to za dużo na 1 serię jeśli musisz ściągać ciężar w następnych. Staraj się tak dobrać, żeby móc co serię podnieść, nawet jeśli nie dasz rady wykonać zadanej ilości powtórzeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie popełnić błędu

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium