SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Ćwiczę bardzo intesywnie 6 razy w tygodniu. Narazie mam białko i BCAA + zdrowe odżywianie. Czy proponujecie jeszcze coś? Wiek 17 lat, waga 62kg. Chodzi mi o dobrą regeneracje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
skoro ćwiczysz 6 razy w tygodniu to może być kreatyna, chyba że dopiero zacząłeś trenować to nie poczujesz dużych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
Do tego BCAA dorzuć glutaminę i jakiś kompleks wit.-mineral.,a co do kreatyny to jak dpks napisał.Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Kreatyna dobra opcja. Ale jak mozesz trenowac mniej to trenuj mniej ,bo warzysz malo i ciezko CI bedize przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Ogólnie ćwicze sporty walki od 8lat. Chodzę do szkoły sportowej gdzie codziennie po 2 h treningu. Do tego jeszcze mam 3 razy w tyg trening SW i od czasu do czasu chodzę na siłownie. Chciałem trochę przytyć ale wiem, że przy tak dużym wysiłku mija się to z celem. Jak radzicie pomyśle nad kreatyną i minerałami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
na pewno lepiej z kreatyna i mineralami niz bez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na początek ??

Następny temat

Deer Velvet IGF-1 Platinum

WHEY premium