SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stykon my progress new foto 19/20

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
"Ja chce zaimpnowac kolega z masarni! ciekawe profile niektórzy mają"

Czyli koledzy tez lubią smalec
Co do profili hmm to masz racje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
dobrze zmasowany bydlak teraz Stykon zjedziesz z 8 kg i bedzie dobrze . pozdro z tyrni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
bardzo tłusto z 10-15kg byś musiał zjechać conajmniej

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 452
Wszystko było by ok jak byś skupił się teraz na barkach i kapturach

Pies zdechnie, Dziewczyna odejdzie, Dom spalą ale MIĘŚNIE zostaną;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
wdg mnie dobra robota ja bym nic nie "zjeżdzał" :D tak trzymać kolega powiedział że jego priorytetem jest taka sylwetka to niech do tego dąży potem bedzie miał inne cele
Masa z Tobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Pytasz o nasze zdanie wiec powiem moje : w koszulce pewnie robisz wrazenie ale jak ja zdejmiesz wygladasz jak grubasek machajacy ciezarami. Przez to co robisz utrudniasz sobie w przyszlosci chudniecie (tworzysz wiecej komorek tluszczowych i zwiekszasz swoja wrazliwosc na insuline). Mi nie imponujesz :/

Robisz co chcesz oczywiscie ale ciekawi mnie, ze w profilu napisales, ze interesujesz sie bb. To co robisz ma z bb malo wspolnego. Zrzuciles na tej tzw. "redukcji" prawie 15 kg i dalej trzeba sie silnie dopatrywac jakiegokolwiek trica i bica. Gdyby nie bardzo przyzwoita klatka (dobry punkt) to nawet po tej "wycince" moznaby miec watpliwosci czy cos cwiczysz bo znam gosci co wygladaja podobnie a nigdy w zyciu sztangi nie widzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Klata przyciąga uwagę ale reszta przy tym bf-ie wygląda jak u typowego mężczyzny który spędza wolny czas przed TV Jak chcesz byc król osiedla, to zmierzasz w dobrym kierunku. Jako kulturysta - jesteś średni.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916


zdjecie robione wieczorem po ostatnim posiłku , około 102 kg. dziwnym cudem pas zmniejszył sie o 1cm, reka ponad 44 bez pompki. nawet zyłka sie wybiła kontynuuje plan. 110kg. trening mało masowy. dieta 2:3 białko wegle. tłuszcze nieuniknione.





Zmieniony przez - stykon w dniu 2009-03-13 16:39:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
na masie widac.. konkretnie ... podoba mi sie klatka!!
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9753
góra klatki bardzo fajna
ale łydki na zdjęciach z pierwszej strony prawie niewidoczne
SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NASZE PLECY VOL. II

Następny temat

Fotki

WHEY premium