SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stykon my progress new foto 19/20

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
zalana sylwetka ale ogolnie spoko troche zarysujesz miesnie i bedzie ok.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
****a za***ista przemiana widać ze w ***** pracy włożyłeś w ćwiczenia łap soga i rośnij

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916
nastepne foto dam styczen-luty juz pewnie bedzie duzo lepiej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
ok czekamy i zyczymy dobrych przyrostow.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916
wklejam obecna po świąteczną formę waga ok 97 kg ,podstawowa suplementacja (wpi, bcaa, glutamine)
kawałek kraty widac wiec nie jest zle.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f554a314623f2708.html

plan od lutego trzeba ruszyc pełną parą. pozdrwaiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
stykon przejrzałem zdjęcia od początku i powiem ze przemiana konkretna . Obecna forma bardzo mi sie podoba . fajnie wyszła ta redukcja jak mozesz to napisz na czym jechałeś jeśli nie to ok . oczywiście sog wchodzi za ciężką prace

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916
Moim założeniem nie była redukcja. Raczej ubicie tego co miałem. wyszło jak wyszło.
Jak juz wczesniej pisałem
-dieta!
-suple (podstawa) + jakies tam jeszcze głupoty (pumpy , stymulatory, fatburnery)

spalacz typu fatburner - ziołowka(cutting edge) generalnie cały czas go podjadam, odtłuszcza flaki. Bardzo fajny środek polecam.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
SOG no i lecimy do dalej do przodu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13508
za***iscie SOG

przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a :D :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NASZE PLECY VOL. II

Następny temat

Fotki

WHEY premium