SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53246

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
No sam jednak kaczka przyznałeś ,że "znasz" się na mma z wikipedii tak jak podejrzewałem.Gratulacje mistrzu internetowego kursu wiedzy na temat MMA.Teraz możesz już zostać komentatorem UFC albo nawet trenerem któregoś z czołowych zawodników.I po co ludzie się tak męczą jak ty masz MMA w małym palcu nie odchodząc od komputera I jak dla ciebie taka wiedza to "przekonujący argument" to współczuje i pozdrawiam.Czytaj dalej wikipedie.Powodzenia !!!

Zmieniony przez - mman w dniu 2011-02-15 13:23:52

Zmieniony przez - mman w dniu 2011-02-15 13:26:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kaczka - rzeczywiście się Fedor męczył z tym Huntem ale to było dawnooo temu. Nie wiem dla mnie to legenda i mój mistrzunio i zdania nie zmienię - nie zmienia to faktu, że wcale nie stawiam go na 1 miejscu listy najlepszych ciężkich . Silva po pokonaniu Fedora zdecydowanie powinien przejąć to miano i ja nie ulegam marketingowi UFC jak połowa tego forum. Np. Lesnara lubię i szanuję i jest to świetny zapaśnik jednak nigdy nie mówiłem, że to jest niepokonany master blaster. Jak dla mnie to na chwilę obecną Silva i Overeem mieli by wyrównane szanse w pojedynku przeciwko Velasquezowi, czy JDS. A może nawet by ich zmietli z powierzchni ziemi? Kto wie?

A co do walki z Werdumem to rację ma mman w 100%.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-15 13:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż. Ja z kolei pomimo tego,że lubie Fedora i lubie oglądać jego walki, nadal powtarzam, że przegrana z Silvą uświadomiła mi ,że przegrana z Werdumem, nie była wcale dziełem przypadku. I swojego zdania nie zmienię!

Ps. A co do wiedzy z wiki i innych portali (mam ich ponad 30 w ulubionych ) to wolę swą wiedzę , niż Twoją, wyniesioną z zajęć mma, bez dodatkowej wiedzy teoretycznej , wyniesionej choćby z w/w portali i stron o mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Mman, to co powiesz o takim kimś jak np. Dan Rafael? Jeden z największym ekspertów od boksu. Nie jest bokserem. Jest fanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
kaczka41 ma widoczny spór z mman
a może mały sparing? z zakładami...
praktyka vs. teoria
np. u Zarębskiego w pit gym
widziałem foty ma klatkę
Mroczki wstępnie potwierdzają udział
myślę że frekwencja była by wyśmienita
wreszcie jacyś zawodnicy z którymi można się utożsamiać (jako swojaki z forum:)

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maj-kel ,ale jak widac dyskusja z nim , to jak grochem o scianę

Nic to nie da, więc chyba trza odpuścić temat, bo jak mody wpadną, to może być niewesoło, zwłaszcza dla mnie

Dlatego też broniąc kwestii wiedzy teoretycznej o mma i sposobów jej wykorzystania do konstuktywnej oceny danego pojedynku, staramsię nie odbiegać od głównego tematu I aby nie robic OT, poruszam kwestię ostatnich 2 walk Fiedzi, odpierając "ataki" "Pana Praktyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Mamy tu wojne między "Janiszem" i "Jurasem"

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Kaczka ty musisz być po prostu geniuszem skoro do bardzo dobrej wiedzy w każdej dziedzinie wystarczy ci komputer i internet.I jeżeli ta wiedza z wikipedii jest lepsza od wielu lat praktyki to proponuje ci nobla.Gdybym widział ,że wszystkiego o mma i parterze dowiem się z wikipeddi to bym w ogóle na treningi nie zaczął chodzić.Zdradz proszę ta tajemna wiedze jak dzięki wikipedii zostać super specjalistą od mma jak i samego parteru Dzięki temu nie musiałby chodzić na treningi,tracić czasu i wylewać litrów potu.Dzięki twoim tajnym umiejętnością jedynym skutkiem ubocznym byłby musztardówy i garb.Jednak takie drobne konsekwencje są niczym dla mistrza mma made in wikipedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no kaczka, często piszesz dużo ciekawych rzeczy i spostrzeżeń, ale dla mnie gołym okiem widać nawet dla kogoś kto się nie zna na mma, że przegrana z Werdumem to wypadek przy pracy i brak zachowania zimnej krwi ( z której przecież Fiedzia słynie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
No co ty przecież kaczka wie lepiej bo on czyta wikipedie
Aaa i żadnej wojny tu nie tocze tylko śmiać mi się chce po prostu.Kiedys na tym forum jechano po takich "internetowych" znawcach z wp,onetu itd. ale widze ,że teraz ta plaga jest nie do opanowania.Ogólnie to jestem spokojny i mam poczucie chumoru więc luz.Czasami może i dobrze się tak rozerwać i pośmiać na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium