SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53240

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja jestem wielkim psychofanem Fedora ale malo mi brakuje żeby zostać psychofanem Lesnara którego uważam za fenomen.Więc trochę łamię stereotyp. Fiedka na pewno jest jeszcze w top10 ale i tak wolałbym żeby poszedł na emeryturę. Swoje facet zrobił, był najlepszy w swoim czasie. Teraz nie jest a bycie numerem dwa (trzy,cztery,pięć....) jakoś do niego nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
A gdzie ja napisałem ,że Fedor jest dla mnie mistrzem ??? Ani za nim nie przepadam ani go nie nienawidzę i tyle.Ta walka to pierwsza jego prawdziwa wtopa gdzie został totalnie zdominowany więc niech się weźmie do roboty,zmieni ekipe,trenerów,sparing partnerów może niech skoksuje troche i zobaczymy co z tego będzie.Po prostu ja go od razu nie wysyłam na emeryture jak większośc dzieci z tego forum ,którzy to już Pudziana mistrzem MMA okrzykneli a teraz z Fedora zrobili emeryta.Niech ci co nigdy nie trenowali żadnych sportów wali juz się nie ośmieszają swoimi teroriami bo to tak samo jakby ktoś ,kto nie ma prawa jazdy wymądrzał się na forum rajdów samochodowych. Po tych waszych wpisach przyszła mi na mysl taka rzecz.Widziałem ostatnio w telewizji operacje plastyczna ,więc chyba wejde na forum chirurgów plastycznych i troche się powymądrzam na ten temat.Kiedyś posmarowałem żonie plecy kremem do opalania więc doskonale się na tym znam.
vcamaro ty powinieneś podykutować z kaczka41 bo jestescie na tym samym poziomie wiedzy o mma (czyli nigdy nie byliście na treningu)

Zmieniony przez - mman w dniu 2011-02-15 11:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam nie popadajmy w skrajności, to że ktoś nie trenuje mma nie znaczy, że oglądając mnóstwo walk nic nie będzie wiedział na temat tego sportu.

Dobrze, że ty wiesz gdzie byłem, a gdzie nie


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-02-15 11:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja generalnie sie zgadzam z Dremorem i lewylife, jak patrzyłem na twarz Fedora przed i w czasie walki (między rundami) to pierwszy raz ze wszystkich jego walk miałem wrażenie, że się stresuje! Tak samo się zgadzam, ze wszystkimi co mówili o przygotowaniach Fedora. MMA idzie strasznie do przodu - to juz nie sa treningi, to są w wielu przypadkach przygotowania o solidnych naukowych podstawach z dziedziny anatomi, wydolności itp. Jak ktoś tak jak Fedor (pomimo super predyspozycji i talentu, oraz niesamowitego serca do walki i umiejetności) w dzisiejszych czasach robi to samo co 10 lat temu, to predzej czy później będzie przegrywał. Nie da sie oszukać postępu, nie zastapisz niczym najlepszych sparing partnerów. Tych co miał Fedor to pewnie lał nawet walcząc na 30% - to jak tu wygrać z gościem, który wychodzi do Niego totalnie zdeterminowany i super przygotowany, a On obijał na sparingach kelnerów? NIe da się!
No i ostatnia sprawa warunki fizyczne (tez wielu o tym wspominało) dzisieijsza waga ciężka to goście o innych gabarytach niz 5- 10 lat temu kiedy królował Fedor.
Powiem szczerze było mi przykro, że Fedor przegrał (choć warto odnotować jego wielkość, jak w drugiej rundzie będąc totalnie dominowanym nie dal się poddać, ani nie zaliczył KO, dodatkowo cały czas próbował się wydostac i na końcu nawet dźwignie zastosować),ale jak dla mnie to wisiało w powietrzu. Przed walka miałem nadzieję, że Fedor się zbierze w sobie, zdeterminuje, przygotuje na 120% i pokaże raz jeszcze, że jest najlepszy, ale niestety - nie przeskoczy pewnych rzeczy nie idąc do przodu.
Tak naprawdę od kilku walk było widać (pomimo, że wygrywał z Arlovskim, Rogersem), że Fedor w dzisiejszych czasach to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, że kazdy się jakoś rozwija (np.: Arlovski w boksie), a Fedor stoi w miejscu, albo i sie cofa. A najgorsze jest to, ze on nie widział potrzeby zmiany takiego stanu rzeczy - treningów, przygotowań. Mozna więc wnioskować, że jego zapatrzenie w ten system, utwierdznei, że jest najlepszy, że nie musi tak jak wszyscy się rozwijać, że to mu wsyatrczy doporowadziło go do 2 porażek z rzędu.
Zobaczymy jak się to wszystko ułoży, fajnie by było, jakby się wkurvił i zabrał za siebie, zmienił obóz, treningi i wrócił na przykład do LHW, ale nie wierze, że tak się stanie. Raczej zakończy karierę, może rzeczywiściie już czas, nie ma tego głodu, woli zwyćiestw, zobaczymy...

Ale się rozpisałem

EDIT:

kaczka w 100% się też zgadzam z tą sekcją

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2011-02-15 11:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@mman:
...a dobra , nic już , szkoda strzępić jęzor
bo przeciez Ty nie dyskutujesz z teoretykami, więc sorki

Piona TSEL
EOT

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-15 11:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mman jest zbyt dużym znafcą, za wysokie progi dla nas na dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
ludzie, powtarzacie się już
za jakiś czas na pewno pojawi się oficjalna decyzja w sprawie dalszej kariery Fedora, a te gdybania srania to już śmieszne są
wiem wiem, jak mi się nie podoba to nikt nie każe mi tego czytać

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Dla mnie i tak Fedor sie bardzo dobrze napyerdala :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 847
Pomijając te niepotrzebne wstawki personalne, to merytorycznie mman ma rację - to była formalnie trzecia przegrana Fedora, ale pierwsza, w której tak naprawdę poległ. Zasadnicze przyczyny widzę dwie: słaby obóz przygotowawczy + psycha siadła.
Noż kurva, gdzie tutaj czas na emeryturę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
mman rozwiń ten wątek posmarowania żony kremem...
jaki filtr, w sprayu?
nie mam żony więc w tej dziedzinie też masz pewnie empiryczną przewagę

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium