SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52987

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1461
Pamiętam że chyba przed jakimś wywiadem którego Fedor udzielał Basowi Ruttenowi, Bas napomknął coś o tym że zdaje się że Fedor rozumie co oni mówią po angielsku, ale nie mówi w tym języku czy coś, więc jeśli coś tam rozumie to bardzo możliwe że akurat to zrozumiał. Zaraz to znajde i zedytuje.
EDIT


- na początku mówią "kiedy zadajemy mu pytania, wygląda na to że rozumie co ludzie mówią"

Zmieniony przez - Kuna71 w dniu 2011-02-17 17:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wygląda tak jakby rozumiał coś . BTW Świetny wywiad - nie widziałem go nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1461
No np. na pytanie "Co byś powiedział jakby twoja córka powiedziała, że chce zostać fighterką?" zadane po angielsku odpowiedział "she not ask" :) może niezbyt poprawnie ale widać że zrozumiał o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Jeden z najlepszych trenerów mieszanych sztuk walki wypowiedział się o porażce Andreia Arlovskiego w walce z Sergeiem Kharitonovem, na ostatniej gali Strikeforce: Fedor vs. Silva.

“Myślę, że Andrei wróci jako lepszy fighter… Antonio Silva również trafił go mocno kilka razy. Przyjął od niego kilka mocnych ciosów, i zapanował nad sytuacją. Wprawdzie przegrał tę walkę przez decyzję, ale wytrzymał wszystkie trzy rundy. Na tym poziomie wystarczy jeden błąd i zostaniesz zjedzony. Szukałem błędów w walce, znalazłem je i czas je naprawić. Nie sądzę, że Andrei ma słabą szczękę. Jest to wkońcu kategoria ciężka, i każdy z tych gości może powalić budynek jeśli dobrze trafi.”

Dla przypomnienia Andrei przed swoją ostatnią walką przygotowywał się w teamie Grega Jacksona.

http://www.fight24.pl/andrei-arlovski-wroci-lepszy-i-nie-ma-slabej-szczeki/


No i dobrze - mam nadzieję, że jeszcze raz Andrei spróbuje coś wygrać.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-17 22:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1461
"Antonio Silva również trafił go mocno kilka razy" tu chyba błąd... ja też lubię Arlovskiego i niech walczy dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
To może Fedor vs Arlovski 2.Bo z kim po odpadnieciu z turnieju mialby walczyc Rosjanin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
maxwell świetny pomysł, też o tym pomyślałem ale znów by ktoś dostał solidny wpjerdol - a dla mnie by to nie był miły widok, jestem wielkim(sajko ) fanem Fedora i fanem Andreia, więc przykro było by mi patrzeć jak ktoś znów dostaje po pjzdzie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-17 22:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jeśli po takiej fatalnej serii daliby Arlovskiemu znowu Fedora, to znaczyłoby, że chcą jego końca...

Lavar Johnson czy Ray Sefo są wolni są wolni, Fedor może dostać Johnson'a jako przegrany vs przegrany, a Arlovski Sefo.

Jak przegra z Ray'em, to naprawdę znaczyłoby, że samthing's rong..

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
powinien sie wylizac i 3 raz zawa;czyc z kims z czołówki HW jesli nie da rady wtedy emerytura -- to byłoby najlepsze wyjscie dla niego

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ z czołówki, w sensie:

Cain, Cigano, Ali...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium