SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53356

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do walki z Werdumem...Pokazałem Ci mman, że wiki podpowiada praktykom (bez podstaw teorii), jakie umiejętności w parterze ma Werdum i że jest dużo lepszy w tym elemencie od Fiedzi - to raz!

Dwa- powtarzam, że nie umniejszając wielkości Fedora, już na Werduma nie był przygotowany i Silva to potwierdził. Swego zdania nie zmienię.

3 - a Ty mman chodzisz na treningi by dowiedzieć sie o mma?? Dziwne...?? Myślałem ,że są też inne pobudki trenowania tego sporu ( i sportu w ogóle).

4 - i nie wyglądasz na rozbawianego w swoich wywodach

5 - wiki , to był ironiczny przykład "wyjaśnień dla laika" - czego pewnie też, co zresztą potwierdzasz w każdym swym kolejnym poście - nie wyłapałeś Waść

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-15 14:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
według wiki Mir zniszczyłby Lesnara w parterze bo ma czarny pas bjj a jak było ? Takich przykładów są setki.Więc przestań pisac juz te głupoty o wiki i wierzyć w to.Co do Werduma to Fedora zgubiła rutyna,pewnośc siebie,zlekceważenie przeciwnika i tak jak ktos wcześniej pisał widac to ewidentnie.Przygotowany był bardzo dobrze co widać po dynamice,gnp,stójce.Na treningi chodze bo kocham walczyć i w ogóle sport.Oczywiście lubie również oglądać walki.Nie wiedziałem ,że mnie widzisz.Teraz ide odebrać dziecko z przedszkola więc na razie przerwa

Zmieniony przez - mman w dniu 2011-02-15 14:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 - wiki , to był ironiczny przykład "wyjaśnień dla laika" - czego pewnie też, co zresztą potwierdzasz w każdym swym kolejnym poście - nie wyłapałeś Waść

By jakoś przerwać tę bezsensowną dyskusję może wypowie sie ktoś więcej o Shane Del Rosario i jego ew. przyszłych rywalach..
W ostatniej walce wypadł dobrze, bilans ma dobry, większosc płaszczyzn ma opanowanych na dobrym lub bardzo dobrym poziomie - ja widzę go niedługo w ścisłej czołówce HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
dobrze że masz poczucie "chumoru"
to ważne
słownik też się czasem przydaje...
a wypadek przy pracy czy nie to przegrał i tyle
w ten sposób każde wydarzenie sportowe przegrywający może nazwać "wypadkiem"

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Niby on zawsze był skupiony i bardzo spokojny, ale tu nie ma tego "błysku" o którym wcześniej wspominałem a widać znużenie a nawet rezygnacje. Może to tylko moje nieprawidłowe odczucia, ale chyba jednak coś jest na rzeczy

Widać jak na dloni, że nie byl 100% skupiony na walce, coś może mu mąci umysł - może wiara z którą się tak afiszuje, może deprecha


Uwielbiam takich błyskotliwych analitykow Fedor przestaje dawac rade, bo po 1 jest za mały na dzisiejszy HW, po 2 jego prosty styl walki nie robi juz wrazenia, w parterze obecnie prawie kazdy jest od niego lepszy, zapasy ma calkiem przecietne, jego stojka do niedawna byla jego najwiekszym atutem, niestety tez juz nie jak widac nie kazdego zaskoczy, przy obecnej ewolucji technicznej zawodnikow.

Przyjmijcie w koncu te fakty do swiadomosci, zamiast snuć domysły o jakies wierze czy depresji i przyjmowac je za pewniki Błysky w oku Fedor przed walkami zadnego nigdy nie mial, nigdy nikomu w oczy nawet nie patrzyl, a przed walka z Sylvia gral w karty, wiec wiele sie w tej kwestii nie zmieniło.


@mman znam zawodnikow SW na poziomie europejskim i światowym, a jednak ich prognozy co do wynikow walk sa czesto baaaardzo mylne. Nie odwazyl bym sie postawic kasy, sugerujac ich typami. Wiec jak widac dlugi staz na macie nie jest rownoznaczny z dobrymi analizami/prognozami walk.

Uprzedze od razu Twoje zarzuty - tak, trenowalem Sw.


Mman, to co powiesz o takim kimś jak np. Dan Rafael? Jeden z największym ekspertów od boksu. Nie jest bokserem. Jest fanem.


To zdanie IMO wyczerpuje temat.

Poza tym to jest forum, glos moze zabierac kazdy.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Skończcie panowie z tymi wywodami bo WOjt wpadnie i źle się to dla Was skończy...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale jakby na to nie spojrzeć, nadal jest to dyskusja po gali

I co o tym Del Rosario sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
I Del Rosario i Lavar i Griggs i Villante mają kondychę do "wymiany".

Poza tym 'szczegółem' Rosario znów pozostawił dobre wrażenie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Najlepszy z alternatywnych zawodników do turnieju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy z alternatywnych zawodników do turnieju.

bez 2 zdań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium