SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53410

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Po dluzszej nieobecnosci na forum odzywczaiłem się chyba od tych potyczek słownych na temat MMA i teraz najnormalniej mnie śmieszą. Więcej luzu ludzie!

Alistair w tych wywiadach wydaję się dość wyluzowany i bardzo pewny siebie, ale to dobrze, podoba mi się taka postawa zawodnika, tym bardziej, że akurat on ma podstawy.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Stało się to czego najbadziej się obawiałem - gówniany parter zawładną MMA. Co z tego,że wygrywają jak walka dla fanów to dno. Jak wygra Werdum to przestaje oglądać ,bo szkoda czasu.

PS: Uprzedzając wypowiedzi znawców na temat doskonałości parteru - checie się kulać na ziemi ,bo wam się to podoba ?? - Najwyższy czas poszukać dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wolwer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Stało się to czego najbadziej się obawiałem - gówniany parter zawładną MMA. Co z tego,że wygrywają jak walka dla fanów to dno. Jak wygra Werdum to przestaje oglądać ,bo szkoda czasu.

Bo FEdor przegral w parterze, to parter zawdladnal MMA? Co ty za bzdury psizesz czlowieku.

Jest wiele lepszych zawodnikow, ktorzy wygrywaja w stojce : Overeem, JDS, Velasquez (mimo ze zapasnik lubi wymiany), Shogun, Spider, ...

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-13 11:48:42

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
Dla mnie zawsze fedor pozostanie ikoną MMA. Podobnie jak Michael Jackson w muzyce, czy Pele w piłce nożnej. Cóż nie zawsze można być na szczycie, Fedor zamiast się rozwijać zaczął się cofać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
wolwer1103 masz pozdrowienia od twojej dziewczyny

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-02-13 11:49:38

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
A co do Arlovskiego jeszcze, bo od długiego czasu obserwuje jego karierę, to wydaje mi się, że w pewnym przełomowym dla niego momencie, czyli przed walką z Fedorem, troszkę woda sodowa uderzyła mu do glowy. Przeciez te jego blogi choć bardzo ciekawe, wylansowały go na jakiegoś gadżeciarza i imprezowicza, a nie wojownika skupionego na tak ważnym pojedynku.
Warunki ma dobre, ale być może psycha mu już wysiadła, nie ma już tego ducha fightera, nie ma już pitbulla...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Wolwer do Prima Aprilis jeszcze kawałek.

Ray Sefo to jednak kickboxer....

Ale poddanie ładne.

Walenty mówi, że nie miał by nic przeciwko walce z bratem....

Dla mnie to jednak za duży hardkor.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
A co do Arlovskiego jeszcze, bo od długiego czasu obserwuje jego karierę, to wydaje mi się, że w pewnym przełomowym dla niego momencie, czyli przed walką z Fedorem, troszkę woda sodowa uderzyła mu do glowy. Przeciez te jego blogi choć bardzo ciekawe, wylansowały go na jakiegoś gadżeciarza i imprezowicza, a nie wojownika skupionego na tak ważnym pojedynku.
Warunki ma dobre, ale być może psycha mu już wysiadła, nie ma już tego ducha fightera, nie ma już pitbulla...


No ja w ogole sie dziwie ze on sie ciagle na te wymiany upiera, ktore go zawodza od tylu walk. Ma szczene jaka ma, moze powinien styl walki zmienic?

W ogole bez sensu wchodzi w klincz i zamiast ***nac kolanem, to sie boi, stoi i lapie haki na łeb.

Innym razem, ma klincz, probuje gilotyne zapiac, ale od razu rezygnuje i znow wdaje sie w wymiany, ktore go prowadza do nokautu ehhh.

Szkoda mi Pitbulla, zamiast tych ciaglych wymian w dystansie moglby cos w klinczu walczyc, kolana, obalic, poddać, w koncu wywodzi sie z sambo.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
:((((

Czekam na mojego faworyta - moj avatar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium