SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Silva - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53299

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fedor jest cieniasem, Lesnar by go rozwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Prowokator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Dużo już ludzi uciekło z forum , z którymi można było rzeczowo porozmawiać Mimo wszystko z tymi co się jeszcze da, zgodzę się z tym, iż fedor ostatnimi czasy był zabawką do zarabiania finkelsteina( czy jak mu tam)który nie specjalnie chyba inwestował w rozwój fiedzi, myśląc że ma przy sobie niezniszczalną broń. Nie umniejszając Bigfootowi, fedor jednak walczył chaotycznie dosyć, było widać brak przygotowania. Pytanie jakie należy sobie zadać, to czy fedor się wypala, bo nadchodzi nieunikniony koniec kariery(organizm już nie może), czy poczuł się wypalony,przez zaniedbanie z własnej strony( a raczej menago). Tego nikt z nas do końca nie wie. Osobiście stawiam na zaniedbanie. Rażą już od dawna przygotowania fedora, nikt w ciągu tak krótkiego czasu się nie wypala, a to czy czuje jeszcze głód walki nie (zawsze) idzie w parze z formą. Są zawodnicy wiecznie czujący głód walki, nie mogąc od dawna poradzić sobie ze "sportową starością". Tu można by sporo wymienić zawodników. Subiektywnie też uważam, że fiedzia jest osobą, bardziej niż inni, potrzebującą dobrego menago. W innym wypadku uwierzy że może czas skończyć i zająć się czym innym. Ja wolałbym żeby z trenerami przemyślał jeszcze dobrze wszystko i wrócił, i aby podziękowali paru osobom które wokół nich się kręcą. Kwestie poruszone tutaj, na temat jego gabarytów narazie wydają mi się nieistotne, patrząc przez perspektywę ostatniej porażki, i błędów jakie w niej poczynił. Razi w oczy. A wszystkim nerwowym życzę snów kolorowych

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nadal zastanawiam sie na ile opiewał kontrakt z Fiedzią za udział w tym turnieju i wpływy do jego obozu z gali 12. 02?!

Może ma gdzieś juz ten sport i wpadł po wypłatę....Duuuuuużą wypłatę ( niezależnie od wyniku potyczki z Silvą)?

Jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Nic do nikogo nie mam ale to raczej nie na miejscu udawać znawce tematu nie mając z daną dziedziną nic wspólnego.Nie wypowiadam się na tematy o ,których nie mam pojęcia i wszystko.Nie znam się kompletnie na piłce nożnej i jeżeli obejrzałbym jakis mecz to mógłbym ewentualnie napisac czy mi się podobał czy nie ,a nie teksty w stylu ten piłkarz powinien iść na emeryture bo nie miał kondycji,bramkarz był cieniutki bo mu gola strzelili i tez na emeryture,tamci mieli przewage w obronie a w ogóle cały klub powinni zlikwidować bo przegrali 1 mecz z 30 rozegranych i są do kitu.Tak to mógłbym pisać jakbym grał w piłke z 10 lat i miałbym faktycznie wiedze o samej grze,technice,błędach a nie będąc "sportowcem" sprzed telewizora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślisz ,że każdy dziennikarz sportowy , komentator , itp. uprawiali te wszystkie dyscypliny, które komentują i o których często dyskutują w jakiś programach, dokonując dogłębnej analizy, z której Ty - chodząc na treningi w hóóój czasu ( nie wiem ile łazisz: 3, 5 lat -mało mnie to interesuje)- nawet konstruktywnych wniosków wyciągnąć być nie potrafił??

Odpowiedz sobie na to pytanie.
Ps. I ja nigdzie z siebie znawcy mma nie robiłem, nie robie i nie będę robił ( to tylko sportowe forum dyskusyjne, otwarte dla wszystkich....zarejestrowanych )
Ps. 2 - Tak, walka mi sie podobała



Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-15 13:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ale tak się składa że tu na forum większość osób piszących miało praktyczny kontakt z SW. A praktycznie wszyscy są pasjonatami mma. I to że nawet nie ćwiczą mma na sali w niczym nie umniejsza ich możliwości dyskutowania na stosunkowo wysokim poziomie merytorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze jedno, "Panie Praktyk":
Na twe pytanie :
Skąd ty możesz wiedzieć ,że Werdum miał dużą przewage w parterze jak nie masz o tym zielonego pojęcia ?


odpowiadam STĄD:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fabricio_Werdum - zakładka Grappling Credentials

Jeśli nadal nic nie pojmujesz, no to niestety, więcej sensownych argumentów, by pokazać, iż jesteś w duuużym błędzie nie posiadam

"Pan Teoretyk"


Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-15 13:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
To może powiedz mi jak ktos może dyskutować na temat bjj jak nawet tego nie trenował ? Uważasz ,że jak ktoś nigdy nie grał w szachy to może dyskutować na ten temat ?? i niby jak miałby to zrobić nie ośmieszając się ?? Co do komentatorów telewizyjnych to przecież zupełnie inna sprawa.Oni podaja suche fakty a nie teoretyzują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + parter

Następny temat

Arlovski

WHEY premium