SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Henderson wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Niech każdy z psychofanów Fedora obudzi się zobaczy kiedy Herb przerwał i dopiero się wypowie.Co to ma kierwa być? Jestem Fedor to sędzia ma prowadzić walkę pode mnie? Ja zawsze kładłem c***a na to kto kim jest w kwestii sędziowania i denerwuje mnie strasznie takie gadanie.Nie dość że ktoś podchodzi do walki w roli faworyta to ma jeszcze ,, przywileje" .Gdyby zamienili się miejscami to na forum chwaliliby że dobrze sędzia postąpił chroniąc Hendo przed hard ko.Fedor złapał strzała padł z rozpuszczonymi rękoma uderzył głową o mate dostał 2 uderzenia SĘDZIA PRZERYWA WALKE a to że po następnych się przetoczył nie ma znaczenia.I podawanie przykładów że w takiej i takiej walce ten i ten nie przerwał jest beznadziejne.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Od początku stawiałem na Hendo i się nie myliłem. Jak to się mówi, żeby stać się legendą trzeba pobić legendę. No i udało mu się.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Fedor wypadł słabiutko ale jak dla mnie sędzia troche zawalił sprawe.Po pierwsze nie zauważył ciosu w tył głowy a po drugie to mógł jeszcze troche poczekać z przerwaniem walki po pójściu Fedora na plecy.Przecież po odpłynięciu jakoś zaczął się tam bronić wiec może jakimś cudem by z tego wyszedł.Nie takie rzeczy juz w MMA widzieliśmy.Od razu zaznacze ,że nie jestem jakimś idolem Fedora żeby ktoś nie pisał ,że jestem zaślepiony itd. Te chaotyczne ataki Fedora w stójce to porażka,w klinczu zero incjatywy,w parterze brak jakiejkolwiek kontroli przeciwnika tylko walenie ile wlezie.Henderson obszedł go jak jakiegos amatora.Już z Werdumem miał lekcje czym się to kończy ale jak widać wnioskow z tego żadnych nie wyciągnął.Chyba liczy tylko ,że jakim fuksem dobrze trafi i skończy walke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Scenariusz podobny jak w ostatniej walce Kongo vs Barry -
najpierw Hendo zostaje przyciśnięty po czym pada jeden cios i to Fedor leży jak kłoda
Szkoda mi go, ale tak jak chyba Strecho napisał - Cro Cop, Wand, Fedor ich czas już minął. Pora przestawić się na nową generację zawodników, przygotować na nowych mistrzów.
Ogólnie Dan zaprezentował się z dobrej strony, legenda została pokonana przez legendę
Mam teraz jedynie wątpliwości czy ostatnim przeciwnikom Fedora rzeczywiście należy się taki ogromny szacunek, czy zwycięstwo nad Rosjaninem to taka wielka chwała - w teorii owszem, ale czy w praktyce? Fedorowi już raczej bliżej do bułki z masłem niż do twardego orzecha...

Co do decyzji sędziego i oburzenia niektórych userów - może mógł jeszcze poczekać kilka sekund, może za wcześnie, ale łatwo się ocenia czyjąś pracę siędząc z browarem w fotelu

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Sędzia przerwał według mnie słusznie gdyby to niebył fedor pewnie niebyło by takiego sporu. Spójrzcie obiektywnie. Zobaczcie na tym gifie wydaje mi sie ze fedor naprawde nachwile odpłynął a to ze po chwili sie obudził to nie raczej niemiało by wielkiego wpływu na walke nawet gdyby kontynuowali. No niestety sam jestem zly ze fedor przegrał i do tego podczas podawania wyniku widac ze fedor troche załamany był :(. To pewnie przez ten brak walk po ktorych wrocił a tu poprzeczka wyzej niz myślał ;/

Mleqs miałem to samo skojarzenie :D bardzo podobne zakonczenie

Zmieniony przez - raww w dniu 2011-07-31 12:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Wg mnie Herb Dean przerwał za wcześnie ale postąpił zgodnie z zasadami. Fedor dostał cios i opadł, zaczął zbierać ciosy i sędzia przerwał. Fakt że Fedor już się budził ale było już za późno żeby kontynuować. Przerwanie walki przez Herba było zgodne z zasadami ale powinno się jeszcze puścić walkę. To jest tak jak z piłką nożną. Nie wolno się przepychać a piłkarze i tak to robią w polu karnym przy rzutach rożnych. Sędzia cały czas wtedy gwiżdże? Nie bo pomimo że jest to brudna zagrywka to nie ma sensu odgwizdywania tego. Dean mógł dać jeszcze Fedorowi ze 2 sekundy ze względu że jest to Fedor a nie jakiś jednostrzałowiec który pada i nie wstaje ale cóż.
Do tego nie potrafię zrozumieć tej amerykańskiej publiczności która gwizdała na Fedora ale niestety takie są realia, dzisiaj cię kochają jutro nienawidzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Gdyby sędzia nie przerwał walki, to Fedor wyłapałby jeszcze parę ciosów i też był by koniec.

@Kruszek, Hendo już przecież był legendą przed walką z Fedorem.

Prawda jest taka, że Fedora jest w stanie teraz pokonać każdy zawodnik z TOP 10 UFC HW. Stracił swój ogień, tak to już chyba jest. Niektórzy go tracą szybciej, niektórzy wolniej...

Teraz młode pokolenie fanów MMA niech się zacznie jarać nowymi Mistrzami tego sportu.

Panie i Panowie, zaczyna się nowa era MMA.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Fedor troche zawiodł sposobem walki, poco przygotowania w Holandi skoro nic z tego nie wyniosł, nogi nie sluza tylko do chodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Łee tam nowa era, pokonał go koles starszy o 6 lat ;)

nowa era mma to 23 letni JJ, to fakt.

TO była walka dwóch starych wyjadaczy w tm sporcie, żadna era sie nie skonczyla zadna się nie zaczeła, po prostu fedor ma juz chyba po malu wy***ane na przygotowania do walki,, stracił ducha walki jakiego mial w pride.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sędzia przerwał za wcześnie, to widać gołym okiem, ALE nie mam do niego pretensji ponieważ to co pokazywało ciało Fedora (brak reakcji przez pewien czas, sflaczałe nogi) było wystarczającym powodem aby przerwać walkę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce Fedor vs Hendo LIVE!

Następny temat

co trenować??? mma czy osobno różne dyscypliny a później mma??

WHEY premium