SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Henderson wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Sytuacja trochę taka jaką miał ostatnio G-Sot. Cios padł, zawodnik się osunął, kiedy zaczął ogarniać, że może wyjść z tego cało sędzia przerwał. Można było poczekać te 2-3 sekundy, najwyżej by Fedor zebrał jeszcze kilka ciosów, ze szkła nie jest. I tak nic nie przebije tego co było w walce Evans vs. Forrest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 378
no cóż, ten wywiad potwierdza tylko to za co kochamy fedora,skromność,mądrość i wartośći
choćby przegrywał jeszcze 15 razy to nadal jest moim top fighterem w duzej mierze za to co ma w bani

:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Dan Henderson był lepszy. Lepiej trafiał, przeważał siłowo w klinczu (!), lepiej sobie radził w kryzysowej sytuacji (właściwie to poradził sobie obłędnie) i tak czy inaczej by wygrał, bo Fedor był oszołomiony i nie ma opcji, że zdołałby się wybronić.

Osobiście wolałbym, żeby Herb Dean nie zareagował tak szybko, ale tylko ze względu na końcówkę, która by dotarła do nawet najbardziej zaślepionych fanów Fedora.

Miał jednak prawo doskoczyć od razu po tym podbródkowym, bo chyba widać wyraźnie, że Fedor na moment stracił władzę w kończynach i padł twarzą na glebę. U każdego dobrego sędziego załącza się wówczas alarm, hehe.

Meisha Tate fajna laska, ładnie się kulały panienki. Prawie miałem erekcję
Dobra długa zacięta walka, poddanie Coenen to wielki sukces.


Czekam na komentarze Sonnena i Danuśki Na bank nie pozostawią na Fedorze suchej nitki.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Piszecie tu o emeryturze itp macie racje jednak sam Fedor po walce powiedział coś takiego: "nie wykluczone ze jeszcze zobaczycie mnie w klatce" ale szkoda mi go było aż łza w pewnej chwili mu poleciała:(
Wg mnie Fedor definitywnie powinien skończyć karierę i tak zostanie legendą tego sportu - to jest najlepsze rozwiązanie dla niego, bo szkoda mi go oglądać przegrywającego, a jeśli chce nadal walczyć niech to robi jeszcze może powalczyć kilka lat tylko musi się zastanowić czy jest sens, co by się nie działo ja i tak nie będę spał żeby oglądnąć i kibicować mu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
j/w niech Fedor już nie walczy
Mimo ostatnich przegranych nie skompromitował się, pozostanie legendą, tak jak powiedzieli komentatorzy przed walką - to taki Michael Jordan MMA

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Też uroniłem łezke ale no cóż trudno się mówi. Już chyba wszystko zostało powiedziane o tej walce w dyskusji.
Resztę oglądnę pewnie na raty w tygodniu ale po wynikach widzę, że chyba nic nadzwyczajnego prócz walki pań się nie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Wiadomo że Fedor nie ma takiej formy jak kiedyś, wiadomo że zgasło światło ale zauważcie że sędzia wjechał tam nogą po czym ocknięty Fedor jedynie spojrzał wiedząc już że to koniec walki i podniósł jedynie kolano a Henderson przed tym jeszcze w niego ładował bomby. To nie było długie zamroczenie, po prostu sędzia troszeczkę za wcześnie przerwał walkę ale nie ma co pisać że to było specjalnie pod Hendo.

Fedor stracił dużo na sile przez ostatnie lata bo co jak co ale siłowo i dynamicznie był niesamowity jak na swój wygląd. Teraz jest jakiś zagubiony w ringu. Jak przełamie tą złą passe to wróci. Pamiętajmy że jeżeli chodzi o dźwignie ich arsenał największy ma właśnie Fedor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
wynik taki jak przewidzialem , mimo wszystko szkoda ogladac Fedora tak obitego.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a żeście sie o przerwaniu przez sędziego rozgadali.

Dostał podbórdkowy i zgasły mu światła, potem coś sie ocknął ale co z tego jak Fedor zbierał wszystko, nie bronił sie inteligentnie, więc Herb mógł przerwać walke zgodnie z przepisami, gdyby tego nie zrobił to ciosy dalej by dochodziły do Fedora. Obejrzyjcie powtórke dokładnie.

Z resztą rozumiałbym to oburzenie gdyby Fiedzia dominował jakoś w tej walce, a runda była zdecydowanie dla Hendo... w stójce trafiał wiecej i lepiej, w klinczu dominował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656




Jestem ogromnym fanem Fiodora, ale cóż tu mówić... odpłynął i taka jest prawda. A na plecy zaczął przechodzić gdy Hendo już z niego schodził (słyszał sędziego przerywającego walkę). A nawet gdy już był twarzą do Dana to widać było szklane spojrzenie i nieogarnianie sytuacji. IMO sędzia zareagował w świetnym momencie, nie za późno, ani nie za wcześnie. Fiodor i tak przyjął 2 silne ciosy kompletnie nie oporując. JDS vs Carwin to inna bajka, bo tam Shane trzymał gardę i był frontem do rywala. Tak czy siak - Hendo okazał się lepszy. Dużą rolę w tej walce odegrał oktagon. Fiedzia pod siatką jest nikim - u siebie nie mają chyba nawet klatki. Z tego powodu gubi się gdy walka odbywa się na obrzeżach. No cóż, szkoda, że przegrał bo bardzo na niego liczyłem. Ale Dan to prawdziwy mistrz, więc przynajmniej wiemy, że przegrał z kimś mocnym ;). I pozdro dla tych, którzy liczą, ale Fiedzia wyszedłby z tej sytuacji - bądźmy szczerzy, następne 2-4 sekundy to byłoby ciężkie KO dla Fiodora i nie wiem jak można być tak ślepym by tego nie widzieć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce Fedor vs Hendo LIVE!

Następny temat

co trenować??? mma czy osobno różne dyscypliny a później mma??

WHEY premium