SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Henderson wyniki / dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No u mnie też sytuacja że kimamy z kumplami całą galę budzimy się na Fedora i taaaaaaaaaka lipa.

I jeszcze kolega wykrakał, że nie chce po raz kolejny akcji w której czeka całą noc na to żeby "jego idol dostał wpyerdol"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
Co do gwizdów to chciałbym zobaczyć "walkę" pomiędzy tym gwizdającym, a Fedorem, haha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przecież były owacje... gwizdy to może na Deana były...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gwizdy były na Fedora już od samego początku jak wchodził do klatki takie cwaniaki jak większość ludzi jestem ciekaw czy by go wygwizdali jakby osobiście się z nim spotkali... Na Deana Ruscy gwizdali z resztą słusznie nie z takich opresji wychodził Fedor! Ale będąc obiektywnym Fedor nie jest jak dawniej dodając jego podatność na rozcięcia i opuchlizny powinien już skończyć i tak będzie największą legendą tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieszę się z wygranej Hendersona. Mimo już dość starego wieku jak na sporty walki pokazał, że można być w bardzo dobrej formie. Ma pas w LHW i teraz jeszcze pokonał legendę HW walcząc w jego kategorii wagowej.

Sędzia widział, że Fedor leży nieprzytomny twarzą do maty i przyjmuje ciosy to zareagował. Ja nawet bym chciał, aby nie została przerwana walka, chętnie bym zobaczył jak dalej by to się skończyło, ale za tą interwencję nie powinno być pretensji.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-07-31 07:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Mimo wszystko trzeba przyznać Hendersonowi, że jest świetnym zawodnikiem, nie boi się wyzwań i mimo prawie 41 lat na karku jest w wyśmienitej formie i w LHW ma SZANSE pokonać każdego przy obecnej formie. Nie doceniłem Hendo jak pisałem wcześniej nie dawałem mu większych szans a tu jednak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Wielka szkoda, ze przegrał, liczyłem, ze w koncu wyga..

Jak ktoś wyzej pisał, strach pomysleć jaka sieka byłaby z JDS, carwinem, cainem czy nawet lesnarem.

Szkoda, szkoda, cos nie tak z fedorem , nie ma juz tej zawziętości co w pride. Wand, Fedor, CC ich czas minął chciałoby sie napisać, ale przeciez przegrał fedor z gosciem 40 letnim wiec wtf? :) Hendo też był wprdie i forma cały czas drugi capitan america !


Oby belfort za tydz nie zrobil niespodzianki ;)

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-07-31 08:06:15

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Walka przerwana slusznie. Moim zdaniem nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Fedor padł jak kawka po pierwszym ciosie na pysk i to był już koniec.
Wielkie brawa dla Hendo. Wszyscy czekali na wielki "comeback" Fedora, ale to Henderson dzisiaj pokazał kto jest naprawdę wielki. Lżejszy, starszy, z kilkoma porażkami w ciągu kariery, a potrafił zerżnąc w dupsko "Last emperora" - za to brawa. Tutaj nie można mówić o przypadku, o jakim można było mówić po walce Werduma z Fedorem, ani o przewadze masy jak w walce Fed vs Bigfoot. Hendo pokazał, że jest w gigantycznej formie i tyle. Kontuzje Fedora są widoczne gołym okiem już od wielu walk. Porusza się coraz gorzej, a w tej chwili to już prawie całkowite drewno. Na początku rundy, gdy poszli na wymianę ciosów, to Dan trafiał mocniej i celniej. Potem klincz pod siatką, gdzie Fedor nie robił absolutnie NIC!
Taka prawda - Fedor nie jest niezniszczalną maszyną. Kolejna walka z GSP, na kogo stawiacie?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Brawa dla Hendo, od początku na niego stawiałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce Fedor vs Hendo LIVE!

Następny temat

co trenować??? mma czy osobno różne dyscypliny a później mma??

WHEY premium