SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm&Shock Therapy TEST -Podsumowanie -s. 27

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721
mietki powiem ci ze fajna masz budowe (bo ja mam podobna ;)) jestes barczysty i waski w tali podobnie jak ja, tylko ze ja mam 37 w lapie i jestem lzejszy duzo tylko. nie chce miec wiecej jak 43 tak jak ty masz teraz. ja na Twooim miejscu juz bym sie tylko rzezbil ;)

i jak to sam piszesz:

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
mietki, jaki miales smak kaziena? rate plz ;
sry, ze post nie o cyklu, ale privami nie bede meczyl :F zeby bylo w temacie ... ee... sexi boj po fotach pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
generalnie jak wchodza te suple ?
z etykiet niby zadna superrewelacja, ale spotkalem sie juz z niejedna opinia, ze "mają to cos w sobie" i dzialaja nad wyraz dobrze - czy to prawda ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Miętas, mnie się wydaje że musisz zrobić 8 do 10 powt. na 160 kg. żeby być naprawdę pewnym że 200 kg. ci pójdzie, co do techniki to jeśli bolą cię dwugłowe jak wspomniałeś najdłużej to może za mało zginasz nogi w kolanach a to sprawia że trudniej jest dźwigać i mniej możesz podnieść,
tak mi się wydaje bo oczywiście nie widziałem tego jak wykonujesz to ćwiczenie- idealnie by było gdy podczas zaczynania boju sztanga dotykała goleni a kolana i głowa w klini pionowej a ruch jakby odrobinę przypominał ciągnięcie do góry i nieco jakby do tyłu/nie dopuszczaj nigdy by ciągnęło cię do przodu- wtedy dwugłowe mogą również bardziej pracować/.

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wiem Apo wiem Po prostu dwugłowe pracuja mocno, zwłaszcza podczas opuszczania sztangi.
juz pociągnąłem w ostatniej serii 190 wiec myślę ze 200 powinno mi pójść
co do smaku Kaizena - czekolada - mniam.
Odnośnie staków - skałdo2wo żadna rewelacja jak za te pieniadze, jednak działają.
Czuję pompę, czuć energię lekko większą, siła rownież n poszła jak widać dość wyraźnie po opisach treningów.Po robocie mam ochotę trenować cieżko - to jest duuży plus
W tej chwili jestem cieższy o dokładnie 1.8 kilograma, rano na czczo i po odlaniu
obwód zwiekszyl sie o 0.5 cm.
jestem zadowolony, jeszcze miesiąc łykania i basta, chyba ze nadal będe się czuł pozytywnie
własnie zjadłem 150 gram twarogu z ciemnym chlebem, popiłem łyżką oliwy, 4 kapsy omega -3, etraz zapijam jeszcze 40 gramami wpc.
kazdemu życzę takiego żarcia..jak najcześciej..bedzie mniej problemów z budową sylwetki.
Przesypywałem wpc do słoja wiec mam cały pokój w białku.
zdr.


zdr.

edit:
I po treningu klatki..moja najsłabsza strona.
ale było całkiem fajnie.
wycisk płasko - 80 * 10, 90* 8, 100 * 7, 110* 3
sztangielki skos 37.5 * 10, 42.5 * 7, 47.5 * 5
rozpiętki skos 20 * 10,8,10
wyciskanie sztangi wąskim chwytem na dopompowanie 70 * 10,* 9

Brzuch, spięcia 3 serie, unoszenie nóg 3 serie.
Fajnei sie czuję, siła poszła na sztangielkach na skośnej, na ąłwce płaskiej nie.
Ogólnie pozytywnie.
Miło jest.Mam wrazenie ze zrobię jeszcze jeden kilogram wagi..ciekawie by było
Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-11-09 22:54:37

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-11-10 20:42:59

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
12.11.2005

Pomiar wagi - na czczo,na dobrym sprzęcie

94.5 kg.
waga na czczo na początku testu - 91.8 kg.

To najwieksza waga uzyskana bez zadnych przekłamań (w stylu np. waga na siłowni która pokazuje co 5 sekund inne wskazania, i zawyża 2 kilo.)
jesli to nie jest stan chwilowy, to jest super.

Ciekawe, czy będzie widać po fotkach.
Chłopaki ( i jedna dziewczyna ) z klubu - najlepsi doradcy - mówią ze idzie
Ok. idę na miasto wydać pare złotych.
witaminy - po tygiodniowej rpzerwie od special two NOW zasuwam obecnie Optimum Opti Vites.
zdr.


Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-11-12 11:24:34

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
mietki jaki bf trzymasz przy tej wadze?; bo po tych fotkach ciezko ocenic, ale przyrosty niezle, fajna relacja
ps. kaizen czeko naprawde przezajefajne jest, lepiej wchodzi niz czeko mxpro nawet :D az sie pic chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4525
a mnie ostrowia z kakao smakuje serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Pseudoefedryna w syropie Tusipek występuje,
i się po niej nic nie czuje...

Ale z efedryną ostrożnie trzeba gdyż zdarzały się przypadki wśród amerykańskich fudbolistów zejść po połączeniu efedryny i kreatyny.
Pewnie wzięli po amerykańsku- duuuużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EGG Albumin Protein Source [Sirix Nutrition]

Następny temat

Vault

WHEY premium