SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokazal czym sie rozni hodowla organizmu od sportu.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAH

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-12 22:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Pudzian juz bral udzial w zawodach z Savickasem kiedys...mysle ze w konkurencjach gdzie liczy sie dynamika i szybkosc Pudzian dawalby rade nawet z Savickasem. Ale jak wygrywasz 5 mistrzostw to na co ci 6? Pudzian musi miec nowe wyzwania - zreszta wszyscy tak chyba mamy...ile mozna w kolko to samo robic.

A ja jestem pewien ze jak wejdzie w walki to dopnie swego i zahaczy gdzies o szczyty. Nie wiem tylko jak to marketingowo bedzie wygladac - "brutalne bojki"...jacy sponsorzy na to pojda(olimp?pruszynski?-chyba nie)? Rynek MMA jest wciaz maly u nas...chyba ze z samych walk bedzie wyciagal duzo ale na to trzeba sporo czasu.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze sponsorzy na to pojda. Trek sponsoruje bokserow Kosteckiego , Wlodarczyka czy z Muai thai tez zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348


macie na rozluznienie, ciekawe jakby sobie pudzian poradzil z tym zamkiem, albo z tym co zostalo w srodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
pudzian by nie zauwazyl ze jest zamkniete..Myslalby ze sobie na lajcie otworzyl...z framuga



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-12-12 22:50:00

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
co do umiejętności pudziana nie wiem na ile jest to lizanie dupy a na ile prawda z tym co gadał okniński co przygotowywał Pudziana z tym ,łamaniem piszczeli czy dojeżdżaniem 130 kilowych zapaśników na treningach ale nawet jeśli to była tylko głupia plotka to jakaś prawda w tym musi byc dlatego myśle ,że Mariusz nie skończy jak Jordan po zmianie profesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Nie nam ocenieć nie ma po czym Pudzian pokazał narazie, że ma bardzo mocny lowkick jak będzie dostawał takich zawodników jak Najman to wiadomo kontrakt ma na 4 walki na razie, już 3 poczekamy na wyższą półkę i wtedy zaczniemy oceniać

Zmieniony przez - MikX w dniu 2009-12-13 00:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Pudzian mi na ringu przypomina tego ruska z gry Street Figter za lat pegauzsa tylko rokeza mu brakuje na ringu :P



Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
"Jak ja to mowie Polska gora "

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium