SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
no jasne... a Pudzian to BÓG i da radę każdemu... najlepsze to są te jego wypowiedzi, że koksu nie stosuje - aż żal tego słuchać. ani jeden ani drugi dla mnie szału nie robi więc wynik walki otwarty póki nie zakończona.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
Wioski to wioski.. A MAniek jak mu za***ie to i przez garde leb urwie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
hehehe trudno zeby przed kamera powiedzial ze bierze koks ty bys sie tez nie przyznal.

ok pozdro

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
ja akurat nie jestem z tych, co wmawiają innym, że nigdy ale to nigdy nic nie żarli niedozwolonego. zakłamanie rzecz ludzka ale śmieszna dla mnie jednocześnie.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ja osobiscie i mysle ze ty tez bym sie do tego nie przyznal do kamery bo jakbys sie przyznal te durne pismaki i to cale gowno zniszczyli by ci kariere i wizerunek a ludzie kumaci co sie znaja na tym swoje wiedza ale po co o tym mowic glosno?

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
na badaniach parametrow pudziana dr nie mogl uwierzyc w takie dane
chodzi o to ze wybitny gen moze trenowac latami na silowni i sw a nie bedzie mial takich parametrow
porownal go do jakiegos wybitnego rosyjskiego zapasnika ,tez waga ciezka.zapomnialem nazwiska
pytanie czy pudzian to wykorzysta
oczywiscie ze jestem za pudzianem, wygra nie moze byc innej opcji
ale do nastuli to lepiej zeby sie nie pchał, nie ma co sie oszukiwac , nie ta liga

btw ten trener boxu co jest na filmikach jest slabym trenerem, pisze tak bo trenowalem u niego i mam porownanie..
zdziwilo mnie ze on tam jest
najhvjowsze treninigi bokserskie mialem z nim....

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Pewnie chodzi o Karelina
Tylko ze Mariusz to umie skracac dystans do obalen zeby te rzebra czy tam co innego miazdzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Te konferencje śmiechu warte widać jakby ustawione. Jeden i drugi nie przypominają bystrzachów ale odpoowiedzi na pytania padały szybko - już wiedzieli co mieli mówieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
najman moze byc ****a ale jak mu siadze strzal na szczene pudziana to tyle gleba pale kolan na pysk i moze byc zonk ale mam nadzieje ze go pudzian tam porzuca troche bo tamten to frajerzyna

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
ten caly najman to jeden wielki GNIOT! co on wogole wygaduje, swiruje mondrale a jest....szkoda gadac
co jest najdziwniejsze, bedac bokserem ma cialo jak baba z bazaru,tragedia!to jest sportoweic??
ale zobaczymy kto bedzie lepszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium