SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
najman przejdzie transformacje na El estrogena

To będzię jeden wielki show, nie prawdziwa walka, w 1 rundzie na pewno się nie skończy, bo to polsat dyktuje warunki, osobiście sądze, że walka jest ustawiona tylko po to, by pudzian zadebiutował w mma, i musieli dać mu jakiegoś jana do obicia, więc padło na tego pajaca najmana. Niemniej i tak z niecierpliwością wyczekuje piątku

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-12-09 15:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
















Generalnei zgadzam sie z krzykaczem, dziwi mnie tez ze pudzian wogole dal sie w to wciagnac..


Oczywiscie jestem za Pudzianem ale slyszalem o wersji ktora zaklada zwyciestwo tego pajaca najmana oraz pozniejszy rewanz ktory wygra Pudzian. Z gory mowie ze to tylko "zaslyszane" przypuszczenia(ktore mam nadzieje, nie sprawdza sie) a nie ze ja twierdze - bedzie tak i tak - bo tego tak naprawde nie wie nikt... Oczywista sprawa jest tez to ze najman nie ma zadnych szans z pudzianem i gdyby mariusz chcial to by go zabił wiec jesli nejman wygra to niestety bedzie oznaczalo wiadomo co...Mam jednak nadzieje ze to kompletne bzdury i nie wyobrazam sobie takiego rozwoju wydarzen. Przeciez to by calkowicie zepsulo Pudzianowi wizerunek ktory budowal latami

ps sory jak cos nieskladnie napisalem ale mam 39goraczki

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
I znowu w pierwszych rzedach beda siedziec Mroczki i jakies inne buraki, ktorzy z jakim kolwiek sportem nie maja nic wspolnego. To jest najbardziej zenujace.

taa, tych dwóch ped_ałów to bym za nogi powiesił i zrobił z nich worki treningowe dla pudziana, w końcu by się w czymś sprawdzili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Biały masz na myśli Speed Club ?

Pudzian nie jest człowiekiem który dał by się obić za pare groszy więc walka ustawiona nie będzie a skoro nie będzie to oczywiście pudzian go zmasakruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie zastanawia czemu on walczy z najmanem ? równie dobrze by mógł wyzwać piaska na ring

bez sensu szoł siano itd a wersja z rewanzem wcale nie jest tak kosmiczna bo to by dalo wiecej sianka a wiadomo ze tu tylko o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najmanowi to nawet garda nie pomoze jak go pudzian trafi i dobrze bo nie lubie tego pyszalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już sie nie moge doczekać kiedy pudzian zrobi z nejmana szmate do podłogi

na 100% bardzo mocno go uszkodzi, złamane żebra, nogi kark

W ogóle załóż pudzianowi dźwignię , jak on go nadgarstkiem przerzuci przez siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Myśle że walka nie będzie ustawiona za duży obciach dla przegranego będzie a to chyba nie warte tych tysięcy złoty.Jeśli chodzi o wynik Pudzian -Najman wygra Pudzian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pudzian mysle nie wszedlby w ustawiane walki. za duze ambicje i zasady. Mysle ze rozniesie nejmana z cellulitisem na plecach Generalnie Nejman za duzo pajacuje z paletkami do badmintona i innymi tekstami i mysle ze pudzian to taki czlowiek ktory skopie mu dupe za to .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium