SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Nawet fajna wypowiedź Najmana zwłaszcza końcowa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
Zauważcie że Pudzian ten trening miał nocą tak więc za sobą od rana miał 2-3 treningi, ma chłop prawo być zmęczony to nie robot a i nie zgadzam się że jego ciosy są słabe. Widzieliście treningi Najmana to jak to można nazwać?

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Co wy gadacie o tym filmiku i zerowej kondycji, ja uważam ze ten film specjalnie tak zmontowany żeby pokazać że NIBY nie ma kondycji, szybko się meczy itd, zabieg przed pojedynkiem a nuż el Gino podłapie i będzie myślała że to prawda.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Jak Wawrzyk tak zmiażdżył Najmana to Pudzian może o wiele więcej. Jak walaka nie jest ustawiona to chwila momęt i po krzyku, chyba wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nawet fajna wypowiedź Najmana zwłaszcza końcowa

akurat koncowka to nie blysnal bo mario jest od wielu lat jendym z najbardziej znanych polskich sportowcow, strongman jest tak samo powaznym sportem jak boks i ja nie widze roznicy w "mierzeniu" sportu na metry przeciagnietego samochodu czy ilosc pyzd trafionych w ryj, jedno i drugie jest tak samo glupie/madre

mam nadzieje ze mario go dojedzie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jak Wawrzyk tak zmiażdżył Najmana to Pudzian może o wiele więcej.
serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
jeszcze wrocena moment do wypowiedzi nedvieda
wedlug mnie bardzo dobrze powiedzial ze nie bije koksu . to sa osoby strasznie medialne , publiczne , rozpoznawalne wszedzie . ich fani to rowniez 14 latkowie ktorzy sie zajarali i postanowili tez zaczac jakas przygode z ciezarami . i teraz n ie chodzi o tuszowanie faktow lecz o wziecie odpowiedzialnosci tez za tych dziciakow . wyobrazasz sobie Pudziana mowiacego " tak bije koks od x lat . bez tego nic w zyciu bym nie osiagnol " ? zaraz tacy 14 latkowie udaliby sie do dila i tez zaczynali koksowac a to niekoniecznie wyszloby im na dobre . a kto ma wiedziec to i tak wie , bo nikt z nas nie jest glupi i nie uwierzy w tylko i wylacznie swietna genetyke .

pozatym , Pudzian dojedz kvrwe !

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
co do tego przyznawania się do koksu, to w pełni rozumiem mariusza, w każdym sporcie wszyscy jadą na dopingu, ale nikt się nie przyznaje
kiedyś czytałem z nim jakiś wywiad, kilka lat temu, jak nie był jeszcze aż tak popularny, to na pytanie o doping w sporcie odpowiedział mniej więcej"Ci co się na tym nie znają i nie interesują i tak nie zrozumieją, Ci którzy w tym siedzą wiedzą jak to wygląda i nie muszą zadawać takich pytań". W sumie coś w tym jest, pytania o doping przeważnie zadają lalusie którzy tylko czekają żeby mieć pożywkę dla mediów i umniejszać czyjeś zasługi albo wyzywać go od sterydziarza jak ktoś w tym trochę "siedzi" to jest dla niego oczywiste, że wszyscy strongmani wbijają, pytanie jak już mogło by brzmieć co i ile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Po 30 sekundach walki Pudzian będzie robił po tym "Kajmanie" tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nedvied nie badz naiwny kto kto jest osoba publiczna jak pudzian bedzie sie chwalil na lewo i prawo ze bral sterydy przeciez sterydy to oszustwo droga na skroty.Tlumacz kazdemu ze kazdy oszukuje i ten co nie oszukuje wsrod oszukujacych to baran.A jak kazdy ma dostepne te same srodki do oszustwa i wszyscy sprawiedliwie z nich kozystaja to tak naprawde juz nie jest oszustwo.Nawet taki mike tyson ktory mial w dupie opinie a nawet robil sie na niegrzecznego chlopaka nigdy nie przyznal sie ze w przeszlosci bral sterydy.Ale co tu duzo pisac golfiarz byl najlepszym sportowcem wyszlo ze mial kochanki i juz nie jest.
To nie ma nic wspolnego z zaklamaniem takie sa wymogi.
Ja tylko zastanawiam sie po co pudzian to robi moze on faktycznie wierzy ze namiesza w mma w sumie w swojej dyscyplinie nie jest jeszcze wypruty czyli musi w to wierzyc.Nie wydaje mi sie ze to typ czlowieka co za pare zlotych bedzie uzyczal swojej mordy do rozbicia.
Ja tam mu zycze powodzenia dla mnie to bardzo dobry sportowiec a jego zachowanie miesci sie w moich normach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium