SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33660
Abstrah**ąc od tego,że Najman to czereśniak, jego podstawowym błędem moim zdaniem była pasywność, oraz nieumiejętność trzymania dystansu.Jest zawodnikiem zbyt mało dynamicznym by mierzyć się z takim jak Mariusz.Szanse Najmana upatrywałbym w boksowaniu z defensywy,ale cóż już po ptokach.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hehe kvrwa nawet na zagranicznych forach sie podniecaja low-kickami juz spekuluja o walce Pudzian - Brock Lesnar . imo jeszcze nie teraz ale bylaby masakra w kvrwe

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33660
Jeśli Brock wyzdrowieje...
Walka Lesnar-Pudzian by się świetnie sprzedała.
Mariusz narazie powinien spróbować sił na własnym podwórku,dopiero póniej za oceanem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
jestem tego samego zdania . zdobyc troszke doswiadczenia na swoim pozniej atak .
ja nie biore takiej opcji ze Brock skonczy kariere . jeszcze wroci . i masz racje , to bylaby komercyjna bomba nawet na amerykanskim rynku

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754




0:26 "hummerpizzdy spadaja na glowe najmana" hahaha obsmarkalem sie ze smiechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3786
Ma ktos link do wypowiedzi Najmana po walce...?

Nie jestem wariatem...Jestem Helikopterem...


http://www.youtube.com/watch?v=sBFZICZUuxY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
chyba hammer-fisty raczej ale nie wiem bo sie nie znam






Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-12-12 02:03:44

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
eugeno pudziana na bank nie zobaczymy w ufc bo tam kategoria ciężka ma limit bodajże do 105 kg jak coś to japonia a tam wiadomo kogo by dostał na początek pudzian saap 300 kg mięsa w ringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
limit 120 kg w ufc

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hehe no saap jest cielak . i tak pudzian by go zniszczyl . gdzies widzialem walke jak saap wyrwal w pi.zde od duzo lzejszego zawodnika . poplakal sie chlopak .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

forma lato