SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
marcel to samo mowie ze jescze nie czas. ale ma szanse sie liczyc w tym sporcie. zreszta mozemy tu gdybac jak setki tysiace ludzi jaka bedzie przyszlosc mariusza a i tak g**** wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
pudzian zlamal mit ze koksy bic sie nie umia :)

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Jeszcze raz musi wygrac Strongmenów .Ma szanse pokonac SAvickasa .Pudzian !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Podstawowy błąd jaki robią ludzie w ocenie Pudziana jest jego siła. Tzn. uważają że jest bardzo silny, ale tak naprawdę jego siła wymyka się z wszelkich ram jeśli chodzi o mma. On jest kur.wsko abstrakcyjnie silny czego ludzie nie są sobie wstanie nawet wyobrazić. Oczywiście, siła nie musi się przekładać na moc uderzenia jeśli się nie ma techniki, ale nikt mi nie powie że nie ma znaczenia i to szczególnie w tym sporcie... Drugą sprawą jest to, że Najman jak i wielu innych myślało że on tylko worki z kartoflami przenosił, a gostek od bajtla non stop ma kontakt ze sztukami walki, no i wielkie doświadczenie podwórkowe, które wbrew pozorom nie jest bez znaczenia, bo świadczy o charakterze, a co jak co, ale charakterem to Pudzian mógłby obdzielić kilku kolesi... Brak kondycji na pewno wyrobi, jeśli chodzio o szybkość, to okazało się że wcale nie jest taki wolny, wszystko inne nadrobi wolą walki - charakterem ! Agresora ma potężnego i nie przesadze jeśli powiem, że gdyby w piątek wyszło 3 Najmanów to by ich zmiótł. Ludziom się również wydaje - szczególnie tym ćwiczącym - że do wielkich wyników trzeba dojść po przez ogromny staż. Mają rację, ale nistety w życiu bywają wyjątki... Od czasu do czasu rodzi się ktoś, kto łamie wszelkie reguły i sprawia że wielu jest zdezorientowanych i ma poczucie niesprawiedliwości. Od tak, jest w czymś świetny bez długoltniego stażu. Gen, predyspozycje, charakter, dar od boga - zwał jak zwał. Np. są ludzie którzy nie wiedzieć czemu chwytają się za jakiś instrument i po roku zdają się być wirtuozami... Bywały już takie przypadki. To niesprawiedliwe i wielu ćwiczących sie z tym nie zgodzi, ale niestety tak bywa. Nastula przed walką też mówił jakieś farmazony, ale nie jestem pewny czy po walce nadal utrzymuje swoje zdanie. Widok mocy jak również niewiarygodnego agresora skłania człowieka do głębszej refleksji... I ch.j z tym że nie ma techniki i kondycji jak facet w pierwszej minucie jest wstanie zmienić prawa fizyki i jak czołg przejść po każdym...
Pudzian jest niezwykły i ma wszelkie zadatki aby być mistrzem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jak bedzie mu sie chcialo to i mistrzem MMA bedzie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eliasz dobrze prawiszsog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
eliasz ma podobne zdanie. jesli ktos porownuje sile z technika to racja nie ma czego porownywac... ale jestli tak sila jest oszalamiajaco ekstremalna to juz co innego...

Zmieniony przez - N.W.S w dniu 2009-12-13 11:24:09

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zgodze sie z Grgiem panowie moc =siła*prędkość o tym zapomniałes nadmienic Eliasz,dlatego jak już mowiłem jezeli poprawi jeszcze motorykę i technike,troche zrzuci,to kto wie...
Tomek 82 mino vs sapp piekna walka

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
krac ale co Ty opowiadasz?! troche zrzuci?! czy widziales ile juz zrzucil. Wage ma teraz idealna

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Widziałem i wiem co 'opowiadam'

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium