SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
miałem okazje byc na torwarze i powiem jedno - ludzie smiali sie przed walka i po niej - tak jak by przysli kurjwa na kabaret starszych panów... nie podobało mi sie ta atmosfera ..
Co do walki to wypuscili najmana na przegrana on to wiedział kazdy to wiedział..
Juz gadaja i pisza ze Pudzian dalego zajdzie - moje zdanie jest takie nie sadze , za pobił leszcza najmana to nie znaczy ze zrobi tak z zawodowymi zawodnikami MMA .. Myśle ze wszystko bedzie widomo czy sie nadaje jak dadzą mu dobrego zawodnika wagi cieżkiej ktory stoczyl kilkadziesiąt walk ..
Wlaka nie podobala mi sie jednym słowem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bemo ale zeby bys wsrod najepszych i ich pokonywac potrzebne jest doswiadczenie i "obicie" tazke musimy poczekac, jesli mariusz skonczy w strong tak jak tam wyzej grzesiek pisal to mysle ze przylozy sie do MMA a jak sam mowi jak sie za cos bierze to robi to rzetelnienie ma co gdybyac pozyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39300
Oceniacie Mariusza pod kontem tego ze nie ma doswiadczenia i techniki. Ale to jest stan dzisiejszy. Jestem pewien ze za rok bedzie i lepsza kondycja i technika...Taki jest Pudzian - nie oszukujmy sie. Facet ma charakter, wole walki i determinacje....jak sie uprze to osiagnie cel. Bedzie 10 godzin dziennie cwiczyl a osiagnie.

Na Pudziana mozna pieniadze stawiac w ciemno i fortune zbic! Duza czesc jego sukcesow w strongmenach bierze sie stad ze ma za***ista psychike...on updanie i sie podniesie...zemdleje ale swoje zrobi. Zobaczycie ze on zajdzie daleko.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Tego mu nigdy nie ujmowałem,toć mówiłem,ze musi poprawic technike i motoryke a co z tym idzie troche zrzucic jeszcze mi.in. Szczęśc mu panie Boże,bo na te chwile gdyby go skonfrontowac np. z tym Lotyszem Głuchowem to nie widziałbym juz tego tak kolorowo,ale będę mu kibicował,jakby nie było krajan

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Nie wydaje mi się by Mariusz wszedł na tak głębokie wody jak Abbot,Lesnar,Sapp,jak tu niektórzy piszą,a bynajmniej nie prędko Jest już dorobiony więc po co mu takie ryzyko,to juz superliga tam juz nie ma zabawy jeden cios i mozna odpłynąć do krainy wiecznych łowów.No ale zobaczymy.W każdym razie bede trzymał kciuki, za dalsze jego poczynania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898


...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39300
Jest już dorobiony więc po co mu takie ryzyko,to juz superliga tam juz nie ma zabawy jeden cios i mozna odpłynąć do krainy wiecznych łowów.

A w strongmenach to niby ciaganie ciezarowek to pikus jest On jest wojownikiem, musi miec wyzwania - to ze sie ceni i zarabia na swoim nazwisku to inna sprawa...do konca zycia nie bedzie workow nosil. Chce sie sprawdzic w innej dyscyplinie. Chodzi o wyzwania i zdobywanie szczytów - a jak przy tym kasa bedzie to i nie zaszkodzi. Zreszta w MMA nie zarobi pewnie tyle co na Strongmenach i reklamach z tym zwiazanych.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
Jesli chodzi o kase to tej ma juz pod dostatkiem i nie dla funduszy to robi tylko dla siebie i kibicow i to w nim cenie. Wagi juz zbijac nie musi(chyba ze z 4-5kg) a za rok zaden Lesnar Snaap czy inny zawodnik nie bedzie mu straszny. HA

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Pudzian ma teraz bardzo dobra kondycje. Jego trener pisal, ze na poczatku treningow wysiadal po 2 minutach sparingu MMA, a po 2 miesiacach wytrzymywal 3 rundy po 5 minut bez problemu.
A jego trening bokserski na slynnym filmiku byl montowany i nie trwal kilku minut tylko kilkadziesiat, zreszta jak kazdy wczesniejszy.

A co do Tysona to ciekawe czemu nie walczyl nawet w K1?
Prawda jest taka ze pare lat temu dostal okrutne becki od zapasnika w jakims barze w Stanach...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
od Chrisa Cormiera, ale z tego co czytalem to go do parteru tylko sprowadzil, bo zaraz potem koledzy Tysona sie na niego rzucili.
chyba, ze mowa o innym lokalu i innym bramkarzu.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2009-12-13 22:48:51

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

forma lato