SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Ludzie a jak Jay Cutler wygrał Olimpie to w wywiadach co mówił? cykle swoje rozpisywał?? Żaden z takich kolesi jeśli chodzi o sport zawodowy się nie przyzna wprost do tego, mimo że każdy kto ma troche oleju w głowie wie jak sprawa wygląda...
Zresztą nie o tym jest ten temat czy biorą czy nie.

Na obczyźnie nie, ja mam Cyfre+ i nie ma polsatu a musze to obejrzeć

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-12-11 13:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
o ktorej ta walka bedzie dokladnie? wiecie moze?


no moze byc plus minus

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-12-11 13:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
21:45 się zaczyna bodajże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4141
ELo elo wydaje mi sie po wielu wywiadach i przemysleniach ze w sumie Najmana to spoko kolo mowi to co mysli i bądź co bądź sie nie pier..... w tanću. Bo pajacując czy nie to odwagi to mu nie brakuje bo jestem ciekawy ilu kultturystow z sfd chcialoby wyjść z pudzianem do ringu. W każdym bądź razie wynik tego pojedynku może byc tylko jeden i co do tego to nie ma wątpliwości wygra Pudzian prawdopodobnie przez obalenie i maszynacje z góry czyl ground&pound.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koorwa tez nie mam polsatu na cyfrze + wiec podlanczam sie do pytania czy w necie gdzies bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4141
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4141
w necie będzie na Ipla tv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zwyklego polsatu nie macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Pudzian zmiecie NejmanaWczoraj mój kumpel z silki postawił na pudzaina 1800zl w zakładach
P.S pudzian nie bierze sterydow no co wy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118




fragment wczorajszej konferencji, jakość z dupy ale da się obejrzeć
ps. Najdroższa walka w Europie a na mikrofony im zabrakło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium