SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3786
Mają podobny problem...Najman jak udeżyć aby wygrać....Pudzian jak udeżyć aby nie zabić...

Nie jestem wariatem...Jestem Helikopterem...


http://www.youtube.com/watch?v=sBFZICZUuxY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
A tak abstar****ąc Pudzianowski wygląda imponująco,miło sie patrzy na taka genetykę.
Tak sobie teraz oglądam ten trening boksu i dziwie się,nie dlatego,że Mariusz ma kiepska technikę(bo to jeszcze mogę zrozumieć)tylko dlatego,jak mógł zatrudnic takiego trenera w ogóle nie zwraca mu uwagi,na elementarne błedy bokserskie( nie chroni szczeki,przez opuszczanie rękawic przy wyprowadzaniu ciosów i wątroby).

Zmieniony przez - krac w dniu 2009-12-11 10:06:37

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dla mnie pudzian wyglada jak by mial wiecej fatu niz przed prygotowaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
mariusz go zje :) a co do sylwetki to troche jakby go zalało ale to nie sylwetke mamy oceniac ;]

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
nie wiecie czy będzie gdzieś w necie transmisja na żywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja pokladam nadzieje w sopcast

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
chłopacy na obczyżnie , ze Polstatu nie macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
no jasne... a Pudzian to BÓG i da radę każdemu... najlepsze to są te jego wypowiedzi, że koksu nie stosuje - aż żal tego słuchać. ani jeden ani drugi dla mnie szału nie robi więc wynik walki otwarty póki nie zakończona.

nie może powiedzieć że brał bo starciłby sponsorów pomyśl chłopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Ale przeciez to wiadome ze on bral koks i ci sponsorzy tez o tym wiedza kazdy o tym wie(bo nie ma kogos zeby uwierzyl ze on zrobil taka muskulature na suplach ktore reklamuje) Wiec nie pyerdol zeby stracil sponsorow. Jak gada ze nie bierze to az posmiac sie mozna z niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium