SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
dokładnie za to należy mu się szacunek,
do wszystkiego doszedł dzięki ciężkiej pracy,konsekwencji w dążeniu do celu
a jak czytam te komentarze pisane przez okularników spędzających większośc czasu przed monitorem ,to mnie krew zalewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
jeśli chodzi o porównywanie pudziana do sappa to zgadzam się w 100% z Marcelq, a czy by pudzian wytrzymał czy nie, to nie spekulujcie, bo to sensu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
tomaczers, a kiedy to było ?? myślisz, że osoba publiczna chodzi na jakies czerstwe imprezy i sie bije z chłopami ?? Pudzian jest ambitny i sam wszystko wypracował to prawda i jeszcze moze wiele pokazac w mma, ale na razie nie gloryfikujcie go walce, która zajeła mu krócej niż wejście z szatni na ring

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ale porownujecie sappa doswiadczonego ktory juz stoczyl tyle walk do pudziana ktory pierwszy raz byl w ringu. dobrze calivin pisal ze sapp na poczatku nie mial kondycji nic. zobaczymy za 2-3lata czy nie bedzie miazdyl kazdego mariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciezkiej pracy to mu nie brakuje we wszystkim co robi dla tego oniosl takie sukcesy i mysle teraz zacznie w MMA ale na wszystko trzeba czasu treningu i ciezkiej pracy i ma doskonale podstyawy silowy by byc najlepszy .

Tomczers a ja sie odnosze do realiow i donia dzisiejszego. Co co z niego kiedys bedzie to juz inna sprawa.

Poki co ma uderzenia mocne pchajace a nie dynamiczne jak dla mnie. I wbrew pozorom jak mowie niektorzy duzo chusi od niego bija o wiele mocniej. Chociazby tyson. Pudzian takiej sily uderzenia nie bedzie mial nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
marcel ale nie ja mowie ze on teraz jest w stanie walczyc z kazdym. ale pokazal determinacje i powera w ringu a to dobrze wrozy na przyszlosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ładny tamten wywiad , sam przyznaje że Nastula i Khalidow to nie jego liga obecnie ale za kilka miesięcy kto wie. Konkretnie i skromnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-12-12 21:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
no nie wiem czy nastula nie jest teraz w jego zasiegu. mlodszy nastula pewnei nie ale teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze poki co Mariusz bedzie sie koncentrowal na swoim nadrzednym celu czyli zdobyciu jescze 2x mistrzosttwa w strongtakze na ciekawe pojedynki w mma bedziemy musieli pewnie jescze troche poczekac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium