SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie gigantów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wiekszośc z Was tutaj myśli schematem typu " kto duzo wyciska to ma silny cios i sie dobrze na******la " albo " z duzej łapy to i mocne uderzenie " a prawda jest taka jaką pisze Gregor.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie wydaje ze Mariusz juz sobie da spokuj ze strongmenami. Bo ciezko bedzie pogodzic te dwie rzeczy

Widzisz Marcel bo to potrafi zrozumiek ktos kto mial pare razy z tym stycznosc a reszta dalej bedzie myslec stereotypami.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-12 21:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709

trzeba potrenować trochę ,oberwać parę razy na treningu potem można mieć jakieś zdanie na temat SW
teoria nie idzie w parze z praktyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
ja tam wolałbym żeby jednak został przy starej profesji ,czyli dźwiganiu ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
marcel ale ty zaliczasz mariusza do takich pakerków zwyklych. prawda ze 80kg koles z techinka powali 130kg kloca to sie omka skul i antkiem podjadl. ale mariusz to cos wicej. pokaz mi silownianego watazke to przejdize te konkurencje strongmanó i jeszcze usmiech bedzie mial na twarzy. a on sie nawet nie pocil zbyt przy tym. to nie tylko wyciskanie na klate czy barki. kidys byly w okolicy strongmanie u nas. bral udzial jeden koles z okolicy. przypakowany na maxa. silowo rekordy podbno lepsze niz niejeden strongman. a w zadnej konkurenji nie byl nawet 5. ostatnie konkurecje to myslalem ze przed rozpczoczeciem juz padnie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Da spokój. IFSA w upadku organizacje się łaczą wszyscy strongmani startuja razem. Konkurencja zbyt duża. Savickas poza zasięgiem kogokolwiek obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez tak mysle jak Panalbin. Dla niego walka o 2 plac jest porazka a na pierwsze sawickas poza zasiegiem tak jak mowisz. Mysle ze wlasnei stad decyzja o zmianie profesji. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomczers jak bys mial wiecej praktyki niz teorii to bys wiedzial o czym mowie ja czy Flex , czy Marcel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908






chcial to ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
tomaczers, ale co Ty mi na siłe chcesz tłumaczyc nie chce mi się wdawać w bezsensowna dyskusje. Ja nie mówie, że Pudzian jest kiepski i bez perspektyw, ale to jeszcze długo nim zacznie być postrzegany jako liczący się zawodnik mma, na razie wystapił ok, ale to była walka marketingowa, Najman zgarnął 50 tys za dostanie w ****e, na co był przygotowany o czym sam powiedział, że chciał wytrzymac minute walki eot.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila na Ph

Następny temat

Jedna ampułka na wiele razy?

WHEY premium