SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja w ramionach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
Witam od 3 miesiency mam powazny zastuj w ramionach w tym czasie
ramie urosło tylko 0,5cm reszta ciała poszła dobrze mój trening
na ramiona wyglada tak
pon klata&triceps
triceps
prostowanie ramin na wyciagu 10x3
francuz lezac 8x3
pompki wasko lub pompki w podporze tyłem 3xmax

sroda plecy biceps
biceps
uginanie ramion sztanga 10x3
młotki 10x3
modlitewnik 10x3

moj starz to 1rok
dieta jest
morze podacie jakies cwiczenia które pomogły przełamac stagnace
z gory dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
sorry ze dałem do zaawansowanych pomyliły mi sie działy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
I co tu sie dziwic, zacznij cwiczyc cale cialo, w tym jest problem.
Trening FBW 3x w tygodniu.

Dieta dzial odzywianie, tyle ci jest potrzebne.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
jakbym robil 0,5 cm na 3 miechy to bylbym zadowolony tymi dwoma centami rocznie

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
0,5 centa na 3 miechy to całkiem nie najgorzej, osobiście byłbym zadowolony

morze podacie jakies cwiczenia które pomogły przełamac stagnace

spróbuj robić bica i trica na jednym treningu wykorzystując superserie, jeśli chcesz połączyć biceps z inną grupą to rób na bica "21"

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
radzilbym sie skupic na technice wykonywanych cwiczen, byc moze jest ona nieodpowiednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
czy '21' wykonywane dwukrotnie na koniec treningu jest odpowiednie przy FBW?

kurde mam ten sam problem wszytsko jest w miare OK, klata plecy rosną a łapy stoją!!

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
czy '21' wykonywane dwukrotnie na koniec treningu jest odpowiednie przy FBW? przy FBW jedna seria w zupełności wystarczy, to dosyc ciężkie cwiczenie, wykonane poprawnie daje w kośc

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
Bery ja cwicze całe ciało podałem tylko te dni w których jest trening ramion poniedziałek i sroda .a jezeli chodzi o technike wykonuje cwiczenia starannie faza negatywna wolniej niz pozytywna bez bujania stoje plecami przy scianie .
ps . denerwuje mnie to ze moje ramiona rosna a wydaje mi sie ze wyglodaja tak jak przed rozpoczeciem przygody na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
bo wiesz to wszystko przychodzi z czasem. Nie jest tak, ze robisz przykladowo z 31 w lapce na 35 a wygladasz jakos zupelnie inaczej Najwazniejsze to robic postepy i isc do przodu, a efekt kiedys przyjdzie i bedzie kolosalna roznica, ten sport wymaga anielskiej cierpliwosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwizenia - proszę o pomoc :)

Następny temat

Split dla poczatkujacego

WHEY premium