SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała suplementacja kreatyną - jakie dawki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kto twierdzi ze przy stałej suplementacji nie poczuje sie mocy to sie myli
jest dokladnie tak jak w przypadku mono tzn krótki cykl duze dawki dają spektakularne efekty ale po zejsciu z cyklu moze trochę tej "masy" spasc gdyz jest to zaciągnięta woda
przy stałej suplementacji efekty są stałe i bardzo stabilne po zejsciu z cyklu
przy stakach w których są no2 boostery odczuwamy dodatkowo ich moc + synergiczne działanie wzmacniające dla sol kreatyny(pan Ambroziak sugerował zeby no2 boostery stosować na dłuższą metę dają lepsze efekty niz krótki cykl) czyli w efektywniejszy sposób zuzywamy puche kreatyny.
oraz zapraszam do dyskusji gdyż nie jestem wyrocznią w tym aspekcie i zdaje sobie sprawę że moge sie mylic ale stosowałem dłuższy czas takie rozwiązania i jestem bardzo zadowolony efekty przeszły oczekiwania, bez ściem. już zszedłem z cyklu i wyciagnalem wniosek ze efekty są bardzo stabilne juz 2tydzien bez staka użylenie i miesnie bez zmian, pompa mniejsza, regeneracja dużo gorsza, wieksze zakwasy.

aha dawkę staka dzienną sugeruje przeliczać jak w przypadku mono czyli porcja ma zawierać po uprzednim nasyceniu 0,03g/kg masy ciala kreatyny(obojetnie jakiej) lub 0,06g/kg masy ciala bez nasycenia

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2006-05-25 20:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
co do kwestii opłacalnosci xpand kosztujący 149zł starczył mi na dwa miesiące. 75zł miesiecznie, warto? warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ja prawie caly czas robie stala supl kreta.Z ladowaniem robilem 2x w zyciu za pierwszym razem bylo za***iscie pozniej juz nie.Zgadzam sie w calosci z pepem.Stala supl jest o wiele lepsza i w dodatku wydajniejsza.Ale co dla kogo.Pozdro

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1028
witam mam pytanie, czy musi to być mono? czy kazda forma kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze byc inna, tylko kwestia dawek...moze sie troszke roznic, nie wiadomo na ile bo nie bylo badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
Witam.

Chcialbym zaczac stala suplementacje kreatyna , przeczytalem topic i chcialbym sie upewnic:

Jak dlugo moze trwac taka suplementacja(stala sugeruje ze mozna to robic nieskonczenie dlugo, co chyba jest lekka nadinterpretacja : ) ). Wiec przez jak dlugo okres czasu mozna stosowac stala suplementacje kreatyna , pol roku , rok , dwa lata , a moze rzeczywiscie tyle ile sie chce.

Czy mozna laczyc ze soba rozne rodzaje kreatyny nie przekraczajac dawki 0.03g/kg, w moim wypadku bedzie to okolo 3 gram , ale czytalem ze mozna brac nawet 5. Czy moge powiedzmy brac 2.5g mono + 2.5g jablka ? , badz polaczyc wiecej rodzajow ze soba ? Efekty beda lepsze , gorsze ? Jezeli tak , to czy suplement Creatine strong matrix 7 nadawal by sie do stalej suplementacji ? Niby zawiera te 7 form kreatyny . Czy bedzie to wywalenie kasy w bloto.
Laczyc czy dac sobie spokoj i kupic jablczan

Pozdrawiam,
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna stosowac ile sie chce, ta metoda mimo wszystko jest dosc slabo przebadana takze trzeba sie opierac na opiniach ludzi lub samemu probowac poprostu
czy laczenie ma sens, hmm wydaje mi sie ze nic wiecej nie wniesie niz pojedyncza forma
mozna probowac orotan czy jablczan ze wzgledu na te kwasy (jablkowy orotowy) ktore same z siebie cos tam daja ale to tylko czysto teoretyczne domyslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 608
Witam, nie chcę rozpoczynać nowego tematu. Mam pytanie do PePoNeNt, czy według Ciebie przy stałej suplementacji powinienem najpierw ładować, nie stosowałem wcześniej kreatyny w ogóle ale chcę spróbować stałej suplementacji czy to dobry pomysł? Jeśli tak to czy mogę połączyć mono np. z Knockout przy czym mono raz dziennie rano w nietreningowe natomiast KO przed treningiem jedna porcja (jak na opakowaniu)? Proszę również innych o wyrażenie swojego zdania, ale popartego argumentami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ladowanie musisz zrobic ALBO poprostu wieksze dawki brac np 5g dziennie i jechac tym przez miesiac/dwa i zejsc np na 4g...
czemu KO do mono akurat? nie twierdze ze jest zle ale ja osobiscie wolalbym cos bardziej wypasionego/pobudzajacego w stylu shotgun'a, napalm od FA dobrze kopie ostatnio, czy detonator z peak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 608
KO to był tylko przykład, nie znam się na odżywkach nie stosowałem na sobie a KO i Nitrobolon chyba najczęsciej przewijają się przez forum z tego co oczywiście ja czytałem. Jeśli możesz to zaproponuj coś? Powiem szczerze że kasa nie gra roli (tzn. w granicach rozsądku nie mam zamiaru wydawac 1000 zł miesięcznie) chyba wolałbym zrobić 5g a pozniej 4g, oczywiscie wybieram sie za miesiac na badanie moczu zebym nie mial jakiejs przykrej niespodzianki. Upewnijcie mnie ze stosowanie samego mono to nie jest dobry pomysł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna!!!

Następny temat

Co lepsze ?

WHEY premium